Wczytuję dane...

Które dywaniki welurowe wybrać

Jakie dywaniki welurowe wybrać?

Poszukując dywaników welurowych, na pewno zwróciliście uwagę na fakt, że w naszej ofercie znajdują się trzy modele w różnej kolorystyce. W poniższym wpisie podsumujemy ich główne cechy oraz pomożemy Wam dokonać wyboru.

Dywaniki welurowe Standard

Potocznie welurem określa się bardzo dużo materiałów, w przypadku naszych produktów pełna, techniczna nazwa to wykładzina polipropylenowa. Opisywane dywaniki są od podstawy posypane granulatem gumowym, co powoduje odpowiednie tarcie i co się z tym wiąże, pewnie trzymają się podłoża. Materiał, z którego są wykonane ma 7 mm grubości, a dywanik kierowcy posiada dodatkowe wzmocnienie pod piętami, dzięki czemu jest - w tym szczególnie narażonym miejscu -znacznie wytrzymalszy. Kolejnym istotnym parametrem jest gramatura, w przypadku wykładzin podaje się zawsze wagę runa oraz wagę całkowitą. Runem jest sam materiał i jego waga to 660 g/m², natomiast całkowita waga to 2000 g/m². Całość jest dodatkowo obszyta materiałową lamówką dostępną w różnych kolorach, do najpopularniejszych należą czerwony, niebieski oraz czarny. Do wykończenia została użyta specjalna nitka o długiej trwałości, dzięki temu możecie być bezpieczni, że nie zaczną się pruć.

Dywaniki welurowe Premium

Charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania. Począwszy od podkładu, wykonanego w pełni z miękkiej i przyczepnej gumy, która nie pozwoli na przesuwanie się dywaników po wykładzinie, nawet w najtrudniejszych warunkach. Poprzez wysokiej klasy wykładzinę polipropylenową o grubości aż 10 mm, która gwarantuje bardzo ekskluzywne uczucie miękkości pod stopami. Warto również wspomnieć o wadze runa, która w tym przypadku wynosi 750 g/m² i jest jednym z najlepszych wyników na rynku, ich waga całkowita wynosi natomiast 2250 g/m². Dywaniki Premium obszyte są nubukiem, uznaną na całym świecie, matową skórą cielęcą, przypominającą zamsz. która jest przeszyta pojedynczą lub podwójną nitką o wysokiej trwałości, dostępnej w wielu kolorach. Wykończenie pasuje stylistyką do wielu marek samochodów, zwłaszcza kilku niemieckich producentów, a najczęściej wybierane są przeszycia biało-czerwone, niebiesko-czerwone, niebiesko-białe oraz czarne.

Które dywaniki welurowe wybrać?

Zarówno dywaniki Standard oraz Premium cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Te pierwsze kupowane są w większości przez osoby, które pragmatycznie podchodzą do zakupów i cenią sobie stosunek jakości do ceny. Drugi rodzaj dywaników szczególnie polecamy osobom, które szczególnie cenią sobie komfort i są gotowe zapłacić trochę więcej aby go doświadczyć. Mamy nadzieję, że wiecie już, który produkt wybierzecie. Nie pozostaje nic innego jak życzyć udanych zakupów i zaprosić do przejścia do naszej oferty. Zapiszcie się również do naszego newslettera ponieważ już niedługo zaprezentujemy nowy luksusowy produkt z podwójną skórzaną lamówką i wykończeniem w wielu kolorach.
Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku