Wczytuję dane...

Jak zamontować nakładki progowe?

Bardzo popularnym produktem z naszej oferty są stalowe nakładki progowe. Wielu z Was przed podjęciem decyzji o ich zakupie, zadaje pytanie jaki jest sposób ich montażu oraz czy wszystkie niezbędne akcesoria są dostępne w zestawie. Aby uprzedzić te pytania stworzyliśmy poniższy poradnik.

Czym są nakładki progowe?

Nakładki progowe są wykonane ze stali nierdzewnej nakładki, które spełniają zadanie zarówno estetyczne: nadają autu elegancji, jak i praktyczne: chronią progi samochodu przed czynnikami atmosferycznymi oraz zarysowaniami. W ofercie posiadamy produkty dwóch polskich producentów Alu-Frost oraz Croni, wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, niektóre mają dodatkową ochronną warstwę folii.

Jak zamontować nakładki progowe?

Sam montaż jest bardzo prosty i wszystko co potrzebne będzie do jego wykonania znajduje się w zestawie. W komplecie znajduje się ściereczka do odtłuszczania powierzchni, natomiast sugerujemy, aby przed odtłuszczaniem dokładnie wyczyścić progi. Najlepiej przy użyciu płynu do mycia naczyń i mokrej szmatki. Następnie wystarczy już tylko zdjąć folię ochronną z materiału przylepnego, przyłożyć w odpowiednim miejscu i docisnąć. Klej wiąże bardzo szybko więc po 30 sekundach możecie już bezpiecznie używać nowych nakładek progowych.

Nasza oferta nakładek progowych

Jak już wiecie jak fachowo przymocować nakładki progowe, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do zapoznania się z naszą kolekcją. Po przejściu w ten link wybierzcie swój model auta i zobaczcie co mamy do zaproponowania. Jeśli nasz wpis nie udzielił odpowiedzi na Wasze wszystkie pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami przez Messenger lub telefonicznie.

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku