Wczytuję dane...

Siatka bagażnika - sposób na zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów

Istnieje wiele rozwiązań, które pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie towarów przewożonych w bagażniku aut osobowych, jednak siatka do bagażnika to jedno z najchętniej stosowanych - przede wszystkim jest niedroga, łatwo dostępna i skutecznie chroni ładunek, który przewozimy w samochodzie. Głównym zadaniem siatek jest oczywiście zabezpieczenie różnego rodzaju przedmiotów, jednak produkt ten możemy wykorzystać także w celu lepszej organizacji przestrzeni w aucie, co w efekcie pozwoli nam przewozić więcej bagażu w bezpieczniejszy sposób.

Siatka do bagażnika - dlaczego się przydaje?

Siatki samochodowe do bagażnika to element wyposażenia samochodu, dzięki któremu użytkowanie auta staje się przyjemniejsze i praktyczniejsze. To właśnie obecność siatki zwiększa funkcjonalność bagażnika, także w mniejszych autach. Ten element przede wszystkim chroni przewożone przedmioty i towary, zapobiegając ich przemieszczaniu się czy podskakiwaniu podczas jazdy po nierównej nawierzchni. Jest to bardzo przydatne, szczególnie jeśli przewozimy rzeczy w otwartych skrzyniach, koszach albo kartonach, a także w przypadku długich dystansów, gdzie dochodzi do zwiększenia prędkości jadącego pojazdu albo istnieje ryzyko gwałtownego hamowania. Siatki samochodowe sprawiają, że towar pozostaje na swoim miejscu przez cały czas trwania podróży, co przydaje się także podczas rozładunku, kiedy nie trzeba zbierać w bagażniku porozrzucanych części ładunku.

Siatka do bagażnika - charakterystyka

Oczywiście odpowiednia siatka powinna być solidnie wykonana i dopasowana do rozmiaru bagażnika - tylko wtedy będziemy mieli pewność, że produkt ten spełni swoją funkcję tak, jak należy. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz siatki odpowiednie dla większości bardziej i mniej popularnych modeli samochodów - to ważne, aby wybrać taki wymiar, który będzie pasował do wnętrza bagażnika, ponieważ tylko takie siatki samochodowe gwarantują bezpieczeństwo naszego bagażu. Warto dodać, że specyfikacja tych elementów wyposażenia przyjmuje raczej wartości orientacyjne, ponieważ są one do pewnego stopnia elastyczne. Siatki do bagażnika, które znajdziesz na naszej stronie, zostały wykonane z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu są odporne na rozdarcia, ale także ułatwiają wkładanie i wyjmowanie przedmiotów.

Montaż siatki w bagażniku - ochrona i bezpieczeństwo

Wszystkie siatki w naszej ofercie pasują do konkretnych modeli aut, jednak trzeba pamiętać, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że siatka samochodowa będzie odpowiednia do zbliżonego wymiarem bagażnika w innym aucie. Siatki montuje się w bardzo prosty sposób, używając do tego karabińczyków i fabrycznych zapięć w bagażnikach. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonego, polskiego producenta. Siatki samochodowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, są trudnopalne i nie wchłaniają wody, co pozwala przewozić wiele towarów z ich użyciem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą siatek samochodowych.

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku