Wczytuję dane...

Nakładki na grill samochodu - czym są i jak je zamontować?

Czym jest nakładka na grill?

Istnieje wiele dodatków poprawiających wygląd samochodu, jednak nic nie rzuca się w oczy jak elegancko wykończona atrapą chłodnicy. Z tego powodu wielu producentów umożliwia skonfigurowanie auta z chromowaną grillem. Jeśli jednak w twoje auto jest wyposażone w zwykłą plastikową atrapę, a chciałbyś to zmienić to jest taka możliwość, wystarczy zamówić stalową nakładkę i ją zamontować.

Do czego służy nakładka na grill?

Jej zadanie jest typowo dekoracyjne, wpływa na atrakcyjniejszy wygląd samochodu. Jest jednak wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co pozwala pomóc w zatrzymaniu przedmiotów lecących w kierunku chłodnicy. Poza tym jest łatwa w czyszczeniu, ale tak jak napisaliśmy na początku, główną jej cechą jest poprawienie wyglądu przodu auta.

Nakładki na grill dla aut dostawczych

Największą popularnością cieszą się nakładki na grill dla aut dostawczych oraz ciężarowych. Jest to bardzo stylowy dodatek, który Cię wyróżni na postoju pełnym tak samo wyglądających pojazdów. W ofercie posiadamy nakładki m. in. do Volkswagena T5, Mercedesa Sprintera czy ciągników MAN TG czy Mercedes Actros.

nakładka na grill - Mercedes Actros

Nakładki na grill dla samochodów osobowych

Oprócz aut dostawczych posiadamy również kolekcję nakładek do popularnych aut osobowych. Ograniczona ilość produktów wynika z tego, że nie do każdego modelu da się przymocować nakładki aby nie odstawały.  W ofercie znajdziecie jednak nakładki do VW Golfa VII, Passata B6 czy Mazdy CX-5

nakładka na grill Volkswagen Golf VII

Jak zamontować nakładki na grill?

Cały montaż odbywa się ekspresowo i przebiega w kilku prostych krokach. Pierwszy z nich to oczyszczenie miejsca, w którym montujemy nakładkę, najpierw warto skorzystać z myjni i wyczyścić przód z wszystkich insektów, następnie odtłuścić miejsce za pomocą ściereczki (zawarta w zestawie każdego z naszych produktów). Następnie należy przymierzyć nakładkę i zaznaczyć miejsce, w którym będziemy ją mocować. Po wykonaniu tej czynności należy odkleić folię zabezpieczającą klej, ostrożnie dopasować nakładkę w zaznaczone miejsce i docisnąć. Klej wiąże natychmiast więc po kilku minutach możecie już pokonywać kilometry z "nowym grillem". Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku