Wczytuję dane...

Nakładki na słupki drzwi - czym są i jak je zamontować?

Nakładki na słupki – do czego służą?

Przeglądając produkty na naszej stronie na pewno natknęliście się na nakładki stalowe na boczne słupki. Są to wykonane ze stali nierdzewnej paski, które przytwierdzone na słupki boczne nadają bardziej wyrafinowany wygląd. Sporo samochodów posiada wykonane z tworzywa sztucznego osłony słupków, szczególnie polecamy do nich nakładki, które zabezpieczą plastik i uatrakcyjnią wygląd auta. W modelach z lakierowanymi osłonami, nakładki zabezpieczą lakier i poprawią wizualny odbiór pojazdu.

Jak dobrać nakładki na słupki?

Wszystkie nakładki, które oferujemy są dedykowane do konkretnego modelu auta. Odradzamy zakup uniwersalnych nakładek ponieważ zazwyczaj odstają bądź nie pokrywają całej powierzchni. Każdy samochód jest inaczej skonstruowany i lekko różnią się wymiary ich osłon słupków A i B, dlatego aby mieć pewność, że nakładki będą pasowały, najlepiej zamówić dopasowane do konkretnego modelu.

Jak zamontować nakładki na słupki drzwi?

Oferowane przez nas nakładki są bardzo łatwe w montażu, a wszystkie niezbędne do tego narzędzia znajdziecie w zestawie. Przed zamocowaniem produktu, ważne jest aby dokładnie wyczyścić powierzchnię. W tym celu najlepiej pojechać na myjnię bezdotykową i pozbyć się brudu. Należy tylko pamiętać aby nie używać opcji woskowania, ponieważ jest to natłuszczanie powierzchni. Następnie, warto użyć nasączoną alkoholem ściereczkę, która znajduje się w zestawie i odtłuścić powierzchnię. Na koniec wystarczy tylko odkleić warstwę ochronną z dwustronnej taśmy klejącej i przykleić nakładkę w odpowiednie miejsce mocno dociskając przez chwilę.

Gdzie kupić nakładki na słupki?

Istnieje wiele miejsc gdzie można dostać takie produkty, zarówno sklepów fizycznych oraz internetowych jeśli jednak cenicie sobie jakość to na pewno będziecie zadowoleni z oferty naszego sklepu. Posiadamy wyłącznie produkowane w Polsce nakładki na słupki drzwi, które są wykonane z laserowo wycinanej stali nierdzewnej. Kupując u nas macie gwarancję jakości i zadowolenia z zakupów.Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku