Wczytuję dane...

Czy w nowym aucie są dywaniki samochodowe

Czy w nowym aucie są dywaniki samochodowe?

Z roku na rok coraz więcej osób w Polsce decyduje się na zakup nowego samochodu. W zależności od czasu jaki jesteśmy gotowi oczekiwać na nowy zakup decydujemy się: albo skonfigurować auto w salonie, albo wybrać jeden z dostępnych „na placu” modeli. W zależności od marki i salonu, przy konfiguracji pada hasło „dywaniki”, możemy wtedy wybrać podstawowe z oferty lub dokupić lepszej jakości wycieraczki. Jednak nie zawsze tak się dzieje, zwłaszcza gdy auto jest w leasingu lub najmie długoterminowym i wszystkie formalności leżą po stronie finansującego.

Dywaniki welurowe w nowym aucie.

Welur to najczęstsza z podstawowych opcji dywaników w nowych autach. Są one wygodne i uniwersalne, jednak nie najlepiej nadają się na polską jesień i zimę. Często dostajemy też zgłoszenia, że fabrycznie montowane dywaniki welurowe są niskiej jakości i szybko się wycierają. Żeby temu zaradzić można dokupić lepszej klasy produkt u autoryzowanego sprzedawcy lub postawić na wysokiej jakości zamienne dywaniki, często oferujące dużo wyższy komfort.

Dywaniki gumowe w nowym aucie.

Gumowe wycieraczki, idealne na kapryśną pogodę, są dużo rzadziej dostępne „w standardzie”, zazwyczaj musimy o nie poprosić przy konfiguracji lub osobno dokupić. Oryginalne gumy często bardzo szybko się wycierają i po kilku miesiącach użytkowania nadają się do wymiany. Jeśli więc chcecie dokupić do nowego auta dywaniki gumowe, warto zastanowić się nad zamiennikami. wysokiej klasy produkty często kosztują połowę tego co oryginalne, a wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Jakie dywaniki będą w Twoim nowym aucie?

O to najlepiej zapytać sprzedawcę, dywaniki to często produkt, który otrzymuje się w prezencie w salonie, więc tym bardziej warto o nie pytać. Jeśli jednak, te które otrzymacie na wyposażeniu Was nie będą satysfakcjonowały, zapraszamy do naszego sklepu internetowego Motos.pl, gdzie posiadamy ofertę do większości modeli dostępnych na rynku. Szerokiej drogi!

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku