Wczytuję dane...

Czy Twoje auto jest gotowe na ferie zimowe?

Według statystyk 6 na 10 Polaków zamierza wyjechać na ferie zimowe, więc bardzo możliwe, że masz właśnie takie plany. Jeżeli zainteresował Cię tytuł naszego wpisu i zacząłeś go czytać to szanse na to są jeszcze większe.

A jeśli ferie zimowe to śnieg! W tym artykule opiszemy, w jaki sposób zabezpieczymy Twoje auto przed negatywnymi skutkami zimy.

Zabezpieczenie przed śniegiem - gumowe dywaniki samochodowe

Idealny zimowy wypoczynek kojarzy nam się ze śniegiem (najlepiej dużą jego ilością). Zależnie od panującej temperatury śnieg klei się bardziej lub mniej, jednak niemożliwym jest pozbycie się całej brei z butów i zawsze wnosimy sporo błota pośniegowego do auta. Dlatego tak ważne jest wyposażenie auta w gumowe dywaniki z wysokim rantem. Dzięki temu topniejący śnieg zostaje na dywanikach i bardzo łatwo go wyczyścić, suchą szmatką lub na myjni bezdotykowej. Dodatkowo produkty wyższej klasy, takie jak np. korytka Rezaw-Plast oraz dywaniki 3D Frogum posiadają antypoślizgową powłokę, która zapewnia większe bezpieczeństwo jazdy, nie pozwalając przesuwać się Waszym podeszwom po dywaniku.

dywaniki samochodowe

Gumowe maty do bagażnika

Jeżeli uprawiacie narciarstwo, snowboarding lub jakikolwiek inny sport zimowy, albo po prostu jeździcie na sankach, to ten produkt jest wręcz stworzony dla Was. Usunięcie całego śniegu i wody z wiązań nart, butów czy z płóz sanek jest praktycznie niewykonalne. Jednak gdy włożycie do bagażnika gumową matę, nie musicie się tym aż nadto przejmować. Roztopiony śnieg zostanie na macie, a po wyjęciu sprzętu, możecie ją po prostu przetrzeć, a jeśli będzie bardzo brudna to zabrać na myjnię bezdotykową i dokładnie wyczyścić w kilka sekund.


Maty do bagażnika

Zaufaj ekspertom od ochrony Twojego auta i ułatwiaj sobie życie!Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku