Wczytuję dane...

Jak wyczyścić dywaniki samochodowe?

Podczas sprzątania wnętrza pojazdu, wielu z nas boryka się z zabrudzonymi dywanikami. Domowy lub nawet przemysłowy odkurzacz zlokalizowany na myjni zbierze tylko kamienie i trochę piasku, natomiast estetyka dywanika nadal pozostawia wiele do życzenia. Możemy oczywiście oddać środek auta w ręce profesjonalnej myjni, ale wielu z nas zastanawia się jak wyczyścić dywaniki samemu.

Jak wyczyścić welurowe dywaniki samochodowe? 

Aby skutecznie wyczyścić materiałowe dywaniki należy zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki, do tego zadania najlepiej wybrać produkt Upholstery Cleaner firmy RRC. Jest to specjalistyczny koncentrat, który rozpuszcza zaschnięty brud, jeśli nie zużyjesz całego to można go również wykorzystać do wyczyszczenia podsufitki czy wykładziny bagażnika. Oprócz preparatu niezbędna będzie tylko woda oraz ściereczki z mikrofibry, jedną należy nakładać rozcieńczony z wodą preparat, natomiast drugą - czystą - osuszać dywanik na zasadzie bonetowania, czyli wzdłużnego pocierania tapicerki. Po wykonaniu pracy pozostaje tylko wysuszyć dywaniki i z powrotem włożyć na ich miejsce.

Jak wyczyścić gumowe dywaniki samochodowe?

Jeżeli gumowe dywaniki w Twoim samochodzie mają zabrudzenia, które nie schodzą podczas wizyty na myjni bezdotykowej, również warto posiłkować się profesjonalnymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. W tym przypadku świetnie sprawdzi się RRC All Purpose Cleaner. Ten uniwersalny środek czyszczący skutecznie wnika w strukturę nawet najcięższych zabrudzeń powstałych od błota czy smaru. Preparat należy rozcieńczyć z wodą wg wskazania producenta oraz nałożyć na zabrudzoną powierzchnię, najlepiej do tego użyć pędzelka lub gąbki.

Dzięki użyciu profesjonalnych środków czyszczących możesz przywrócić blask wnętrzu swojego auta. Miej na uwadzę, że zawsze najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego pamiętaj o ochronnych rękawiczkach podczas ręcznej aplikacji tego typu preparatów. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz jak wyczyścić dywaniki samochodowe w domowym zaciszu oraz jakie produkty do tego wybrać.Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku