Wczytuję dane...

Jaką matę do bagażnika wybrać?

Każdy kto przewozi w aucie psa bądź brudne przedmioty podejmuje w pewnym momencie decyzję o kupnie gumowego dywanika do bagażnika. Przeglądając ofertę najprawdopodobniej zauważyliście, że do Waszego auta oferowane jest kilka modeli. Napisaliśmy więc poradnik dla osób, które zastanawiają się jaka mata do bagażnika będzie najlepsza.

Mata do bagażnika Frogum Pro-Line

Wykonana jest z wysokiej jakości gumy TPE, która charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz wysoką temperaturę. Wyróżnia ją również funkcja organizera oraz możliwość zamontowania siatki bagażnikowej, dzięki temu przewożone przedmioty nie przemieszczają się po bagażniku i łatwiej utrzymać je w porządku. Mata wydziela przyjemny, delikatny zapach i jest idealna  do przewożenia psów i materiałów budowlanych, jest również atrakcyjnym wizualnie dodatkiem do auta.

Mata do bagażnika Frogum Pro-line

Gumowa mata do bagażnika Rezaw-Plast

Wykonana z gumy TPE (zwanej również syntetycznym kauczukiem), który jest bardzo zbliżony właściwościami do gumy, natomiast jest całkowicie bezwonny. Charakterystyczna antypoślizgowa struktura w kształcie koniczyny sprawia, że przewożone produkty nie przemieszczają się na zakrętach. Dzięki wysokiemu rantowi piasek czy błoto pośniegowe nie przedostają się na tapicerkę. Mata idealna dla posiadaczy psów, do przewożenia ośnieżonych czy ubłoconych butów oraz sprawdzi się w każdych warunkach.

mata do bagażnika Rezaw - Plast

Mata do bagażnika Frogum Dry-Zone

Również wykonana z bardzo odpornej gumy TPE, jedna z najlżejszych opcji na rynku, pomimo niewielkiej wagi bardzo wytrzymała i odporna na wysokie temperatury. Dzięki wysokiemu rantowi i wadze polecana w szczególności dla osób, które zamierzają często je wyciągać do czyszczenia, świetnie sprawdzi się do przewożenia psa, czy brudnych od piasku butów oraz w codziennym użytkowaniu. Mata jest bardzo smukła i elegancka oraz posiada delikatny przyjemny zapach.

mata do bagażnika frogum dry - zone

Polietylenowa wykładzina Rezaw-Plast

Wykonana jest z materiału przypominającego giętki plastik, jest opcją zdecydowanie ekonomiczną, co nie znaczy, że gorszą. Mata nie jest aż tak giętka i wytrzymała, ale jest lekka i również bardzo łatwo się ją czyści, jest również bardziej śliska oraz bezwonna. Godna polecenia dla każdego, kto oczekuje prostego i taniego rozwiązania, bądź z racji tego co przewozi potrzebuje często wymieniać matę. 

mata do bagażnika Rezaw - Plast

Jaka mata do bagażnika?

Pierwsze trzy, wykonane z syntetycznego kauczuku, pozbawione są charakterystycznego dla gumy zapachu i świetnie znoszą bardzo wysokie temperatury oraz są odporne na uszkodzenia i odkształcenia, polecane są dla osób, którym zależy na eleganckim wyglądzie oraz praktyczności, materiał jest również przyjemny w dotyku i nie spotykamy się z psami, które nie chciałyby na nich leżeć. Maty polietylenowe są znacznie tańsze oraz najłatwiejsze do wyczyszczenia, szczególnie polecane są dla użytkowników, którzy nie zamierzają ich oszczędzać, worek cementu czy cegły to dla tych produktów chleb powszedni. Podsumowując, mamy nadzieję, że pomogliśmy pomóc Wam w odpowiedzi na pytanie jaka mata do bagażnika będzie najlepsza.

Jeśli już wiesz którą matę wybrać, sprawdź ofertę do Twojego samochodu.Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku