Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Folie 3M Carbon

Kiedy kupujemy samochód, jego kolor może nam z różnych powodów nie odpowiadać. Nabywając auto w komisie samochodowym, nasza wymarzona barwa nie zawsze jest dostępna. Podobnie może być nawet w przypadku zakupu nowego pojazdu z salonu. Jeśli borykasz się z takim problemem lub zwyczajnie chcesz zmienić kolor swojego auta, pomóc mogą Ci w tym folie samochodowe carbon 3M. W naszym sklepie internetowym Motos.pl znajdziesz wiele tego typu produktów, dzięki którym w tani i szybki sposób odmienisz kolorystykę swojego samochodu.

Na czym polega stosowanie folii samochodowej carbon?

Folie drewnopodobne pochodzące od oryginalnego i profesjonalnego producenta 3M, obecne w naszej ofercie, charakteryzują się stosunkowo łatwym montażem. Polega on na nakładaniu arkuszy folii karbonowej na poszczególne elementy karoserii, po jej uprzednim umyciu i odtłuszczeniu za pomocą na przykład benzyny ekstraktowej. W przypadku niezbyt płaskich i szerokich elementów, takich jak lusterka czy głębokie przetłoczenia zaleca się zastosowanie specjalnego podkładu. Tego rodzaju produkt również można nabyć w naszym sklepie.

Jakie właściwości posiada folia Carbon 3M?

Folia Carbon 3M może mieć różne kolory w zależności od jej rodzaju. Seria DI NOC, którą oferuje nasz sklep, charakteryzuje się monochromatyczną kolorystyką, w której znajdziesz odcienie srebrne, czarne i grafitowe. Warto nadmienić, że folie z tej serii są stworzone z wielu warstw wysokiej jakości materiału, które umożliwiają modelowanie w głębokich wcięciach nadwozia. Faktura folii, za sprawą zaawansowanej techniki wykonania, nawet przy profilowaniu najbardziej skomplikowanych elementów ulega jedynie nieznacznym zniekształceniom. Ponadto w przypadku nierównego przymocowania folii możliwe jest usunięcie znajdującego się pod nią powietrza, a tym samym wyrównanie, dzięki siatce mikrokanalików, którą materiał jest pokryty od strony kleju. Dzięki tym wszystkim cechom możesz dokonać zmiany koloru auta samodzielnie, bez pomocy specjalisty.

Sklep internetowy Motos.pl oferuje produkty znanego, profesjonalnego i cenionego przez konsumentów producenta 3M. Samochodowe okleiny drewnopodobne, podobnie jak wiele innych produktów tej firmy charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością, a dotyczące ich opinie klientów są w zdecydowanej większości pozytywne. Cena produktów 3M, dostępnych w naszym sklepie, jest w pełni adekwatna do ich jakości, dzięki czemu możesz przeprowadzić metamorfozę swojego pojazdu za rozsądne pieniądze.

Folia karbonowa 3M to najwyższa jakość na rynku. Dodatkowo może być stosowana z łatwością na wszystkich typowych powierzchniach lakierowanych samochodu np. opuszczany dach, klapa bagażnika, boczne lusterka. Warstwa kleju z technologią kanalikową 3M™ Comply™ gwarantuje łatwą aplikację bez pęcherzy powietrza. Jeżeli stawiasz na jakość to folia carbon 3M spełni Twoje oczekiwania!