Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe gumowe i welurowe - Volkswagen Passat

  Nasz sklep internetowy motos.pl oferuje szeroki wybór dywaników samochodowych gumowych oraz welurowych do modelu VW Passat. Niezależnie od wybranego tworzywa produktu, każdy właściciel samochodu marki Volkswagen znajdzie produkt idealny pod względem własnych oczekiwań oraz pod względem posiadanego rocznika Passata. Nasi specjaliści czekają na kontakt - chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.

  Volkswagen Passat - dywaniki gumowe

  Dywaniki gumowe do VW Passata to rozwiązanie idealne dla zwolenników trwałych rozwiązań. Produkty te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stuprocentowa guma lub elastometr plastyczny. Gumowe dywaniki można ponadto wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej. Każdy z naszych dywaników jest wykonany z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu są to produkty w pełni odporne na zagniecenia, odkształcenia i wycieranie. Produkty posiadają wysokie brzegi o różnej wysokości, które w naturalny sposób chronią samochód przed wysypywaniem się wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Dodatkowo zastosowana formuła 3D, oprócz podłogi samochodu, zabezpiecza też brzeg tapicerki oraz wykładzinę przed zachlapaniem i zabrudzeniem. Spodnia warstwa zapewnia ochronę antypoślizgową, a specjalne warstwy uniemożliwiają przesuwanie się dywaników po powierzchni. Gumowe dywaniki można z łatwością utrzymać w czystości i nie wymaga to absolutnie żadnych skomplikowanych działań i czynności. Nasze dywaniki, pomimo tego że są wykonane z gumy, nie wydzielają też żadnych przykrych zapachów, co korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Zestaw zawiera cztery sztuki gumowych dywaników w wybranym kolorze oraz stopery ułatwiające mocowanie.

  Volkswagen Passat - dywaniki welurowe

  Dywaniki samochodowe welurowe to rozwiązanie, które również sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują trwałych rozwiązań. Nasze welurowe dywaniki wykonane są z wykładziny polipropylenowej oraz wykładziny poliamidu o grubości około 10 mm. Każdy dywanik uszlachetniony jest również dodatkowo lamówką, która wpływa na trwałość produktu. Zwykle są to lamówki wykonane ze skóry lub materiału, których obszycie można wybierać spośród bogatej oferty kolorystycznej. Dywaniki są całkowicie odporne na działanie promieni słonecznych oraz z łatwością można utrzymać je w czystości. Spodnia warstwa zapewnia ochronę antypoślizgową. Dywaniki welurowe do Volkswagena Passata nie odkształcają się i nie odgniatają, a co najważniejsze nie zwijają podczas jazdy. Zestaw zawiera cztery sztuki welurowych dywaników oraz stopery lub rzepy, które ułatwiają montaż.