Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe VW Polo - gumowe i welurowe

  Dywaniki samochodowe to prosty i sprawdzony sposób na łatwiejsze utrzymanie czystości wewnątrz auta. Dzięki nim wykładzina samochodu nie jest w bezpośredni sposób narażona na stały kontakt z piachem, wodą, błotem czy innymi zabrudzeniami, a co za tym idzie dłużej prezentuje się jak nowa i nie sprawia problemów podczas regularnego sprzątania. Dobre dywaniki samochodowe to przede wszystkim dywaniki zaprojektowane pod kątem konkretnego modelu auta. Tylko te produkty, które mają odpowiedni rozmiar i ukształtowanie są bowiem w stanie skutecznie ochronić przed zabrudzeniem całą powierzchnię podłogi i zapewnić kierowcy oraz jego pasażerom pełen komfort jazdy. W tej kategorii prezentujemy zatem dywaniki samochodowe do VW Polo.

  Dywaniki gumowe VW Polo

  Volkswagen Polo, jak każdy inny model auta osobowego, szczególnie narażony na zabrudzenia jest w okresie jesienno-zimowym, kiedy deszcz, śnieg i błoto nanoszone są do wnętrza pojazdu na podeszwach butów kierowcy i pasażerów. Aby skutecznie ochronić podłogę samochodu przed tym rodzajem zanieczyszczeń, warto wyposażyć się w dywaniki gumowe do VW Polo, które wykonano w oparciu o ukształtowanie podłogi tego właśnie modelu. Nasze korytka produkowane są z wysokiej jakości gumy lub tworzywa TPE. Charakteryzuje je wysoka odporność na ścieranie oraz elastyczność utrzymywana niezależnie od panującej temperatury. Dywaniki posiadają wysokie ranty, zapobiegające wysypywaniu i wylewaniu zanieczyszczeń, dzięki czemu w stu procentach zabezpieczają wykładzinę przed brudem. Nie wydzielają również nieprzyjemnego zapachu, nie przesuwają się po podłodze i nie wpływają negatywnie na stylistykę wnętrza, ponieważ zostały wykonane starannie i estetycznie z atestowanych materiałów.

  Dywaniki welurowe VW Polo

  Latem gumowe dywaniki do VW Polo możemy zamienić na modele welurowe. Produkty tego typu mają miękką, nieco gąbczastą strukturę, która doskonale absorbuje wodę opadową, kurz i piasek. Dzięki nim wykładzina jest zatem skutecznie chroniona przed każdym typem zanieczyszczeń, z jakim mamy do czynienia w cieplejszym sezonie. Nasze dywaniki welurowe do VW Polo to artykuły jakości premium, sprzedawane w różnych zestawach. Wszystkie wyposażone są w stopery zapobiegające ich przesuwaniu. Mają także staranne obszycie, które chroni je przed strzępieniem. Oferujemy dywaniki welurowe z różnymi obszyciami - ze skórzaną lub materiałową lamówką oraz z kolorową nitką, która dodaje im charakteru. Polecamy dopasowywać wariant dywaników pod kątem koloru posiadanej tapicerki lub pokrowców na fotele.