Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe BWM Seria 6 - gumowe i welurowe

  Wnętrze auta to miejsce wyjątkowo kłopotliwe w utrzymaniu w czystości. Najczęstszymi zabrudzeniami są tutaj przede wszystkim kurz, piach oraz błoto, które nanosimy do środka na podeszwach swoich butów. Najlepszym sposobem, aby zadbać o zminimalizowanie tego bałaganu, jest wyposażenie się w idealnie dobrane do posiadanego modelu auta dywaniki samochodowe do BMW 6. Dzięki nim latem ochronisz swój pojazd przed roznoszeniem w nim pyłu, kurzu i piasku, a zimą zabezpieczysz podłogę przed wodą z topiącego się śniegu czy błotem.

  BMW Serii 6 - dywaniki gumowe

  W przypadku BMW Serii 6 dywaniki gumowe to niezbędne zimowe wyposażenie wnętrza Twojego auta. Nasze dywaniki wykonane są z doskonałej jakości materiału odpornego na działanie zmiennych temperatur. Dzięki temu tworzywo jest nie tylko elastyczne, ale także antypoślizgowe, czym zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo i komfort podczas prowadzenia samochodu. Ponadto, dywaniki są idealnie dopasowane do podłogi aut BMW serii 6, a co za tym idzie, doskonale chronią ją przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Dodatkowo wysokie krawędzie dywaników gumowych zabezpieczają ich płynną i sypką zawartość przed wysypaniem. Nasze dywaniki gumowe są wykonane w sposób staranny i estetyczny. Efektownie prezentują się we wnętrzu auta i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Co więcej, sprzedawane są wraz ze stoperami, które pozwalają na ich stabilny montaż na podłodze samochodu.

  Dywaniki welurowe do BMW 6

  Nasze dywaniki welurowe do BMW 6 zabezpieczą wnętrze Twojego samochodu przed zabrudzeniem w okresie letnim. Zatrzymają piasek, kurz i pył, a także wchłoną wodę opadową, zapobiegając jej rozprzestrzenianiu. Co więcej, znakomicie dopełnią całą aranżację wnętrza pojazdu, gdyż są wykonane w sposób niezwykle estetyczny z wysokiej jakości materiału, który podnosi komfort przebywania w samochodzie. Nasze dywaniki dostępne są w wielu wariantach wykończeń, które można z łatwością dopasować do tapicerki auta. Oferujemy zarówno obszycia z tekstylnej lamówki, jak i ze skóry, udekorowane ozdobną nicią w atrakcyjnych kolorach.

  Dywaniki do BMW serii 6 to dodatek, który pozwoli Ci z łatwością zadbać o porządek i czystość we wnętrzu swojego auta. Niezależnie od warunków pogodowych odpowiednio dobrane dywaniki gumowe lub welurowe idealnie dopełnią estetykę wykończenia wnętrza samochodu i zapewnią mu pełną funkcjonalność. Zadbany pojazd będzie bardziej komfortowy dla kierowcy oraz jego pasażerów, a także na dłużej zachowa swój świeży wygląd, co znacząco podniesie jego wartość w oczach przyszłych kupujących.