Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe BMW - gumowe i welurowe

  Zaliczasz się do kierowców, którzy dbają o swoje auta? Lubisz dokupować różne dedykowane akcesoria i szukasz wysokiej jakości produktów? W tym dziale przedstawiamy Ci wachlarz dywaników samochodowych do BMW. Mamy mnóstwo nowości rynkowych, stawiamy na marki Premium i oferujemy całe zestawy, które są gotowe do użytkowania od razu po zakupie.

  Wyszukując asortymentu do tej kategorii produktów zwracamy uwagę na wiele istotnych kwestii. Dobrze wiemy, że nasi klienci mają wysokie oczekiwania i dlatego też, dystrybuujemy różnorodnymi akcesoriami. Mamy coś w wersjach klasycznych, ale mamy także stylowe i bardzo eleganckie dywaniki, które odnajdą się w luksusowych limuzynach.

  W tym dziale znajdują się między innymi dywaniki gumowe. Są to bardzo praktyczne, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości zestawy. Większość naszego asortymentu pochodzi od polskich producentów. Stawiamy na rodzime marki, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Nasze gumowe dywaniki do BMW nie wydzielają brzydkiego zapachu, są odporne na zniszczenia, mają trójwymiarowe brzegi i zostały wykonane zgodnie z najnowszymi technologiami. Dobierając dywaniki w wersji gumowej musisz tylko znaleźć zestaw pasujący do modelu Twojego samochodu. Dywaniki idealnie dopasują się do podłogi, zachowają swoją elastyczność i będą posiadać oryginalne mocowania.

  Przeglądając produkty w tej kategorii znajdziesz także dywaniki samochodowe do BMW w wersji Premium. Jeśli potrzebne Ci dywaniki welurowe, które będą nie tylko praktyczne, ale które także będą elegancko się prezentować, to sprawdź jak wygląda nasza oferta. Dysponujemy wieloma rodzajami, oferujemy pojedyncze elementy, ale sprzedajemy także całe zestawy. Dywaniki welurowe wykonywane są ze specjalne wykładziny polipropylenowej, mają modne skórzane lamówki i są przeszywane nićmi w różnych kolorach.

  Jeśli chciałbyś dopasować kolor przeszycia na przykład do koloru lakieru lub do innych elementów wykończeniowych, to u nas znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Mamy dywaniki z szarą, czarną, białą, czerwoną i niebieską nitką.