Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki gumowe i welurowe - Seat

  Seat to hiszpańskie przedsiębiorstwo założone w 1950 roku. Marka cieszy się sporą popularnością w Polsce, ze względu na stosunkowo niską cenę. W 1982 roku firma zaczęła współpracę z Volkswagenem, który cztery lata później wykupił 51% akcji tej marki, zyskując jednocześnie kontrolę nad marką Seat. W 1990 roku Volkswagen posiadał już 99,99% akcji Seata, natomiast w 2002 roku razem z Audi i Lamborghini Seat stał się częścią Grupy Volkswagen.

  Posiadasz samochód marki Seat? Powinieneś więc zadbać o odpowiednie jego wyposażenie. Dywaniki gumowe Seat są bardzo dobrym wyborem, jeżeli zależy Ci na zachowaniu odpowiedniej higieny we wnętrzu swojego pojazdu. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości dywaniki Seat, które są dostosowane do konkretnego modelu samochodu.

  Dywaniki gumowe Seat dedykowane pod konkretny model są doskonale dopasowane do wnętrza samochodu, co jest wymagane w przypadku produktów tego typu wykonanych z gumy. Dlaczego? Głównym zadaniem dywaników gumowych jest zabezpieczenie samochodu przed wilgocią i mocniejszymi zabrudzeniami. Przez dopasowanie nie ma możliwości, że np. noga pasażera znajdzie się poza obszarem dywanika gumowego.

  Dywaniki Seat wykonane z gumy są również bardzo dobrym rozwiązaniem na zimę, kiedy na obuwiu wnosi się do samochodu śnieg oraz błoto. Dywaniki gumowe Seat odpowiednio zabezpieczą wykończenie samochodu, będą prezentowały się bardzo estetycznie, a przede wszystkim ich stosowanie jest bardzo wygodne w ramach utrzymania. Zabrudzony lub pełen wody dywanik wystarczy przemyć wodą, bez konieczności stosowania detergentów. Co więcej, dywaniki gumowe bardzo szybko schną, co tym bardziej ułatwia utrzymanie ich higieny.

  Kiedy wnosisz na obuwiu dużo wilgoci do samochodu, dywaniki gumowe Seat to bardzo dobre rozwiązanie. Dlaczego? Posiadają one podwyższony rant, przez co woda czy inne zabrudzenia nie wydostaną się poza owe dywaniki. To istotne również w porach silnego deszczu.

  Oferowane w tej kategorii produkty posiadają najwyższą jakość wykonania, dlatego możesz mieć pewność, że raz kupione dywaniki gumowe Seat posłużą Ci przez wiele lat. Są wykonane z ekologicznych materiałów, mają dużą gramaturę, natomiast elastyczność ułatwia komfortowe przechowywanie bez obaw, że dywanik się odkształci. Posiadasz samochód marki Seat? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią – nie będziesz zawiedziony!