Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szukasz maty bagażnikowej dopasowanej do BMW 3 E46? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta!

Mata bagażnikowa BMW seria 3 E46 – sklep internetowy MOTOS.pl

Znalezienie idealnie dopasowanej maty bagażnikowej może wydawać się niemałym wyzwaniem, jednak zapewniamy, że w naszym sklepie znajdziesz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Oferowane przez nas maty bagażnikowe do BMW 3 E46 (1998-2006) wykonywane są z wysokiej jakości materiałów: polietylenu oraz TPE. Ich zaletą jest odporność na benzynę, smary czy oleje oraz niekorzystne temperatury (-40°C > +80°C). Maty posiadają wysokie ranty, które świetnie zabezpieczają przed wysypywaniem i wylewaniem się zanieczyszczeń. Ponadto są one wyjątkowo elastyczne, dzięki czemu można je zginać, nie obawiając się o nieestetyczne odkształcenia. Maty bagażnikowe do BMW 3 E46 są nieprzemakalne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się podczas przewożenia różnorodnych produktów. W łatwy sposób można je umyć za pomocą czystej wody. Aby otrzymać satysfakcjonujący efekt, nie jest konieczne stosowanie specjalnych detergentów.

Mata bagażnikowa BMW 3 E46 – cena

Ceny mat bagażnikowych do BMW 3 E46 są zróżnicowane. Najtańszą opcją są produkty wykonane z polietylenu. Nieco droższe są maty z TPE, czyli ekologicznego i nietoksycznego tworzywa, które jest w pełni bezpieczne zarówno dla ludzkiego zdrowia, jak i dla środowiska naturalnego. Z racji, że w naszym asortymencie znajdują się produkty do BMW 3 E46 Sedan, Kombi, COUPE i Compact, ceny naszych mat zależą od tego, jaki konkretnie model Cię interesuje. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny oferowanych przez nas mat, przejdź do oferty naszego sklepu. Wchodząc w konkretny produkt, masz szansę sprawdzić koszt zakupu danego modelu, cenę wysyłki oraz szczegółowe informacje o parametrach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz nas również odwiedzić w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 113. Serdecznie zapraszamy!

Mata bagażnikowa BMW seria 3 E46 (1998-2006) – opinie

Rozważasz zakup maty bagażnikowej do BMW 3 E46? Zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po nasze produkty? Jeśli masz wątpliwości, koniecznie sprawdź opinie o naszym sklepie. Klienci potwierdzają, że oferowane przez nas maty do bagażników cechują się wysoką jakością, trwałością i elastycznością. Ponadto nie wydzielają one niekorzystnego zapachu, który mógłby obniżyć komfort jazdy. Użytkownicy zaznaczają również, że nasze maty bagażnikowe do BMW 3 E46 (1998-2006) są odporne na działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur. Warto dodać, że maty z MOTOS.pl charakteryzują się ponadczasową estetyką, a jednocześnie solidnością.