Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe Renault - gumowe i welurowe

  Dywaniki samochodowe to prosty i praktyczny sposób na utrzymanie w czystości wnętrza auta oraz na skuteczną ochronę przed trwałym zabrudzeniem jego wykładziny. Aby dywaniki i korytka spełniały się w swojej roli, muszą jednak być idealnie dopasowane do podłogi każdego modelu pojazdu, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo produkty zaprojektowane i stworzone z myślą o wszystkich modelach samochodów marki Renault. Posiadamy szeroki wybór eleganckich dywaników welurowych - idealnych na cieplejsze dni, a także różnorodne dywaniki gumowe, które doskonale sprawdzą się przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym.

  Dywaniki gumowe Renault

  Nasze dywaniki gumowe do samochodów marki Renault wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa TPE lub 100% gumy. Użyte do ich produkcji materiały wykazują wiele właściwości praktycznych, między innymi wysoką odporność na odkształcenia, ścieranie, pękanie oraz utratę elastyczności. Dywaniki nie sztywnieją podczas mrozów i nie rozmiękają wskutek działania wysokiej temperatury. Dzięki podwyższonym rantom doskonale zatrzymują piach, błoto i wszelkiego typu zabrudzenia, zapobiegając ich wylewaniu i wysypywaniu się na wykładzinę samochodu. Dywaniki gumowe Renault nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i są bardzo wygodne w utrzymaniu - można z łatwością oczyszczać je i myć przy pomocy zwykłej wody, aby pozbyć się z ich powierzchni wszelkich zanieczyszczeń. Dzięki stoperom lub gumowym kolcom maty pozostają na swoim miejscu i nie przeszkadzają użytkownikowi w komfortowym podróżowaniu.

  Dywaniki welurowe Renault

  Dostępne w ofercie naszego sklepu dywaniki welurowe Renault to niezbędne wyposażenie auta na okres pomiędzy wiosną a wczesną jesienią. Dywaniki doskonale poradzą sobie z wychwytywaniem i zatrzymywaniem takich zabrudzeń, jak kurz, piach czy woda opadowa, zapobiegając ich nanoszeniu na wykładzinę podłogi samochodu. Nasze dywaniki samochodowe welurowe to również elegancki dodatek do wnętrza każdego pojazdu. Produkty obszywane są ozdobną tkaniną lub trwałą skórą i dekorowane kolorową nicią, którą można dobrać na przykład pod kolor tapicerki lub karoserii. Ich spód pokrywa z kolei zapobiegająca przesuwaniu się guma, która wraz z idealnym kształtem i wymiarami dba o perfekcyjne dopasowanie dywaników do podłogi każdego modelu auta marki Renault. Nasze dywaniki welurowe są wykonane estetycznie, z dbałością o szczegóły, dzięki czemu bardzo atrakcyjnie prezentują się we wnętrzu i zwiększają komfort podróżowania pojazdem. Można również bez obaw czyścić je i prać, aby zachowały oryginalny wygląd na dłużej.