Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dywaniki samochodowe Honda - gumowe i welurowe

    Soichiro Honda jako dziecko pomagał swojemu ojcu w naprawach rowerów, jednak jako nastolatek interesował się już motoryzacją i dlatego praktykował w warsztacie samochodowym. W 1927 roku założył własny warsztat, a w 1929 roku opatentował metalowe szprychy. W 1930 roku powstała fabryka tworząca części do małych silników, jednak w 1945 roku została ona sprzedana koncernowi Toyota. Przedsiębiorstwo sprzedające produkty pod nazwą Honda zostało założone w 1948 roku i zajmowało się tworzeniem motorowerów. W 1953 roku Honda do produkcji wprowadziła pierwszy samochód – był to pojazd dostawczy Honda T360. W 1959 roku powstała filia Hondy w Los Angeles. W 1964 roku marka tworzyła też niewielkie generatory prądu stworzone na podstawie silników samochodowych. W 1972 roku powstał pierwszy kompaktowy samochód tej marki – Civic. Dekadę później Honda kupiła brytyjską markę Rover i rozpoczęła produkcję w USA, jednakże w 1994 roku japońska marka rozpoczęła współpracę z BMW, rezygnując z Rovera. W 2016 roku marka ta sprzedała niemal 5 mln samochodów, plasując się na 4 miejscu najpopularniejszych marek na świecie (wyżej jest Toyota, Volkswagen i Ford).

    Przed Twoim domem stoi samochód marki Honda? Chciałbyś, żeby pojazd zawsze dobrze się prezentował i cenisz sobie komfort poruszania się nim? W takim razie na pewno skupiasz się także na wnętrzu swojego auta. Dywaniki to elementy samochodu, które mogą się zniszczyć, co prowadzi nie tylko do nieestetycznego wyglądu, ale też degradacji wnętrza pojazdu, ponieważ woda będzie się wydostawała poza ów dywanik. W takiej sytuacji warto się zabezpieczyć, kupując nowe dywaniki samochodowe Honda.

    Firma Motos oferuje Ci najwyższej jakości dywaniki welurowe, które będą doskonałym wyborem, jeżeli często jeździsz po mieście. Co więcej, prezentują się one bardzo estetycznie, co jeszcze bardziej potęguje fakt, że możesz wybrać spośród dywaników o różnym kolorze obszycia, tym samym idealnie dopasowując je do kolorystyki swojego samochodu.

    Dywaniki gumowe natomiast będą lepszym rozwiązaniem na zimę i ogólnie rzecz biorąc – pory roku kiedy często występują deszcze. Dlaczego? Kiedy wsiada się do samochodu, na obuwiu wnosi się znaczne ilości wilgoci i brudu. Dywaniki welurowe mogą więc się nie sprawdzić tak dobrze, natomiast dywaniki gumowe nie dość, że zbiorą wodę, to będziesz je mógł w bardzo prosty sposób wyczyścić – wodą pod ciśnieniem na myjni bezdotykowej. Nawet, jeżeli naniosłeś do samochodu sporo wody – nie wydostanie się ona poza dywanik – każdy z nich posiada wyższy rant.