Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe Skoda - gumowe i welurowe

  Skoda to czeski producent samochodów osobowych i SUV-ów, który na rynku pojawił się w 1895 roku. Od lat marka należy do grupy Volkswagena. W tej konkretnej kategorii naszego sklepu znaleźć można różnego rodzaju dywaniki do Skody. Wszystkie produkty, jakie dostępne są w tej podkategorii, pochodzą od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu są one gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Oczywiście stale weryfikujemy także rynek w poszukiwaniu kolejnych ciekawych rozwiązań, abyś mógł wybierać spośród szerokiej gamy możliwości. Warto podkreślić, że oferujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które wpisują się w aktualne normy i standardy. W trosce o Twój komfort dbamy również o to, aby nasz asortyment był zróżnicowany pod względem cenowym. Dzięki temu wszyscy nasi klienci są w stanie dobrać rozwiązanie adekwatnie do własnych oczekiwań i co równie ważne, do indywidualnych możliwości finansowych.

  Gumowe dywaniki do Skody

  W naszym sklepie oferujemy gumowe dywaniki dedykowane do różnych modeli samochodów marki Skoda. Poszczególne propozycje wykonane są z gumy lub elastomeru plastycznego. Obydwa surowce są oczywiście godne polecenia, bowiem oferowane przez nas dywaniki gumowe do Skody nie odkształcają się i charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości. Możesz być pewien, że produkty te przez długi czas zachowają swój pierwotny wygląd. Dywaniki są też odporne na działanie czynników zewnętrznych i nie wydzielają przykrego zapachu, jaki jest charakterystyczny dla produktów gumowych. Każdy dywanik jest idealnie dopasowany do podłoża, co pozwala wyeliminować ryzyko przesuwania się i zawijania podczas jazdy. Opinie klientów nie pozostawiają wątpliwości, że gumowe dywaniki do Skody sprawdzają się świetnie w każdych warunkach.

  Welurowe dywaniki do Skody

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć również propozycje dywaników wykonanych z weluru. Są one tworzone w oparciu o polipropylenową wykładzinę. Dywaniki welurowe do Skody cechują się wysokim poziomem odporności i wytrzymałości, ponieważ posiadają skórzane obszycia. Nie musisz więc obawiać się, że w wyniku użytkowania materiał zacznie się strzępić. Dywaniki z weluru nie odkształcają się i są łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie propozycje dywaników tego rodzaju są odporne na działanie czynników zewnętrznych i ciągłe wahania temperatur. Ponadto dywaniki nie przesuwają się podczas jazdy, lecz idealnie przylegają do podłoża. Wszystko to za sprawą gumowego podkładu, który odpowiada za zapewnienie odpowiedniej przyczepności. Montaż dywaników z weluru jest bardzo prosty i intuicyjny, i nie wymaga on wykonywania jakichkolwiek skomplikowanych działań.