Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Maty bagażnikowe - Fiat

    Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów, dywaników, mat i folii samochodowych, czym zajmujemy się od lat. W tej konkretnej kategorii naszego sklepu możesz nabyć maty do bagażnika różnych modeli samochodów marki Fiat. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego samochodu, bowiem bagażnik to miejsce bardzo często narażone na pojawianie się licznych zabrudzeń i zanieczyszczeń.

    Warto skorzystać z tego rodzaju produktów, zwłaszcza jeśli często przewozisz zakupy lub psa pozostawiającego mnóstwo swojej sierści. Mata bagażnikowa świetnie sprawdzi się również podczas remontu, kiedy konieczne jest przewożenie różnego rodzaju narzędzi i materiałów budowlanych. Dzięki temu nie uszkodzisz trwale tapicerki i wyeliminujesz konieczność spędzania długich godzin na sprzątaniu powstałych zabrudzeń. Nasze maty są bowiem wyjątkowe łatwe do utrzymania w czystości. Ze swojej strony zapewniamy, iż na przestrzeni lat podjęliśmy współpracę wyłącznie ze znanymi i cenionymi producentami, którzy są gwarancją najwyższej jakości. Stale monitorujemy też rynek i poszukujemy kolejnych ciekawych rozwiązań, które wpiszą się w oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje oryginalne, jak i zamienniki. Niezależnie jednak na co się zdecydujesz, możesz być pewien, że wybrany przez Ciebie produkt w stu procentach sprosta Twoim oczekiwaniom. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb i posiadanego przez Ciebie modelu Fiata.

    Maty bagażnikowe Fiat - charakterystyka

    Wszystkie maty bagażnikowe do samochodów Fiat, które składają się na naszą ofertę, to wysokiej klasy propozycje, które cieszą się pozytywną opinią. Do produkcji poszczególnych produktów wykorzystano materiał TPE, który nie wydziela przykrego zapachu gumy, a przy tym jest bardzo plastyczny oraz odporny na uszkodzenia, odkształcenia i działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Maty bagażnikowe do samochodów marki Fiat posiadają specjalne zagłębienia, które zapobiegają przesuwaniu się przewożonych produktów. Z kolei kilkucentymetrowe, wysokie ranty odpowiedzialne są za zapobieganie wydostawania się zanieczyszczeń poza matę. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, iż wszystkie maty dostępne w sprzedaży są idealnie dopasowane do obrysu bagażnika, dzięki zastosowaniu laserowego pomiaru. W trosce o komfort naszych klientów zadbaliśmy także o zróżnicowanie polityki cenowej. Dzięki temu ceny poszczególnych produktów są bardzo różnorodne, co pozwala każdemu dobrać idealną matę do Fiata.