Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe Suzuki - gumowe i welurowe

  Dywaniki samochodowe mają wiele funkcji. Przede wszystkim ochraniają one wnętrze pojazdu przed brudem, który można nanieść na butach. Jednak, aby były one bezpieczne i nie stwarzały żadnego zagrożenia, szczególnie dla kierowcy oraz, aby prezentowały się dobrze i estetycznie, warto nabyć modele, które są dedykowane do konkretnych pojazdów. W naszym sklepie, mogą Państwo nabyć dywaniki welurowe oraz dywaniki gumowe do marki Suzuki.

  Dywaniki, które są idealnie dobrane do danego modelu samochodu, nie będą się przesuwały ani podwijały. Dzięki, temu nie ma obawy, że wsuną się pod pedały i utrudnią kierowcą jazdę. Warto zaznaczyć, że dywaniki powinno się stosować w każdej porze roku, jednak najbardziej przydają się one w okresie jesienno - zimowym. Dzięki nim, nie trzeba się martwić, że wnętrze samochodu zostanie zanieczyszczone. Cały brud, który znajduje się na butach jak np. błoto, piach, śnieg itd. pozostaje na dywaniku i nie uszkadza obicia.

  Duża zaletą, jest bardzo łatwa możliwość czyszczenia dywaników, szczególnie dywaników gumowych. Wystarczy jedynie, porządnie je wytrzepać, wyszorować przy pomocy odpowiedniego środka chemicznego i wypłukać wodą pod ciśnieniem. Aby dywaniki przez dłuższy czas pełniły swoje zadanie i prezentowały się tak samo dobrze, warto je także zabezpieczyć odpowiednimi produktami.

  Dywaniki welurowe, prezentują się dużo bardziej elegancko niż dywaniki gumowe. Niektórzy zalecają, aby stosować je wiosną i latem, a dywaniki gumowe jesienią i zimą, jednak tak naprawdę jest to sprawa w pełni indywidualna. Dobrze jest jednak, posiadać dwa zestawy dywaników i stosować je naprzemiennie przez cały rok, zależnie od pogody, która panuje na zewnątrz.

  Produkty, które proponujemy w naszym sklepie są wykonane z materiałów najwyższej jakości z największą dbałością o szczegóły. W ofercie mogą państwo znaleźć dywaniki przeznaczone m.in. do modeli: Suzuki SX4 S - Cross, Suzuki SX4, Suzuki Swift V, Suzuki Baleno II, Suzuki Vitara II, Suzuki Ignis, Suzuki Baleno, Suzuki Celerio, Suzuki Jimny, Suzuki Grand i Suzuki Alto. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Dzięki dobrze dobrym dywanikom, można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy, który normalnie zostały by przeznaczone na utrzymanie wnętrza samochodu w czystości. Proponujemy Państwu, dywaniki samochodowe w bardzo atrakcyjnej cenie, stosownej do jakości.

  Dbajmy o porządek w swoich samochodach, aby komfort i bezpieczeństwo jazdy było utrzymane na jak najwyższym poziomie. Jest to bardzo ważne!