Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Jeep - gumowe i welurowe

Marka Jeep kojarzy się przede wszystkim z samochodami stworzonymi po to, by wyjechać nimi w teren. Fakt ten nie oznacza jednak braku uwagi przywiązywanej do designu. Wręcz przeciwnie, auta tej marki wyróżniają się wyglądem, który jest połączeniem klasyki i nowoczesności. Takie niecodzienne połączenie stanowi jeden z powodów, dla których warto zainteresować się odpowiednim zaangażowaniem w kwestię estetyki wnętrza naszego pojazdu.

Ułatwia nam to dość spora popularność modeli Jeep, gdyż oznacza ona szeroki wybór w kwestii dodatków. Tym samym, nasz sklep oferuje gamę wysokiej jakości dywaników samochodowych, które zdecydowanie nadadzą indywidualizmu naszej kabinie. Dla fanów błota, piachu i wszelkiego rodzaju ciężkich terenów, polecamy dywaniki gumowe. Nie są im straszne żadne zabrudzenia, są wodoodporne i nie reagują z wilgocią. Czyszczenie ich to naprawdę prosta sprawa - nie potrzebują żadnej zaawansowanej chemii, by wyglądać świeżo. Są też niezwykle wytrzymałe, a to jeden z ważniejszych powodów decydujących o ich zakupie. Ciężkie warunki nie spowodują, że dywaniki w niedługim czasie będą się nadawać do wymiany. Nie tylko fani off-roadu docenią powyższe zalety dywaników gumowych - każdy użytkownik samochodu w zimę, zapewne także skorzysta z zalety jaką jest łatwość ich czyszczenia.

Jednakże Jeep wcale nie oznacza od razu fana jazdy terenowej. Samochody tego producenta równie dobrze nadają się na zwykłe drogi, gdzie kwestie wytrzymałości mogą ustąpić miejsca designowi. Tutaj idealnym kandydatem będą dywaniki welurowe. Precyzyjnie zaszywane po obwodzie nicią w różnych kolorach, wykonane z wysokiej jakości weluru, stworzą estetyczne rozwiązanie dla wnętrza naszego samochodu. Dodatkowa zaleta dywaników wykonanych z tego materiału to fakt, iż dobrze przylegają do wykładziny podłogi auta, przez co nie przesuwają się pod nogami.

Niezależnie od wyboru materiału, możesz mieć pewność, że dywaniki będą idealnie pasować na ich miejsce w samochodzie. Wierzymy, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. A Ty, wybrałeś już swoje dywaniki?