Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe i welurowe - Lexus

Lexus jest marką tworzącą luksusowe samochody osobowe na rzecz koncernu Toyota Motor Corporation. Prezes Toyoty w 1983 roku stwierdził, że chce stworzyć samochód, który mógłby konkurować z najlepszymi pojazdami na rynku, takimi jak chociażby sławna seria Mercedesa – S. Projekt oznaczono kryptonimem F1. Spośród kilkuset propozycji na nazwę, marka została nazwana Lexus, ponieważ kojarzy się z luksusem, elegancją i prestiżem. Jednak do 2005 roku wszystkie modele sprzedawane na japońskim rynku nosiły nazwę Toyota. Sama marka Lexus została jednak założona wcześniej, w 1989 roku, kiedy zaprezentowano flagowy model LS 400. W 2003 roku powstała pierwsza fabryka mająca swoje miejsce poza terenami Japonii, tj. w Cambridge w Kanadzie.

Jesteś właścicielem samochodu marki Lexus? Uwielbiasz swój pojazd, a więc chcesz dla niego jak najlepiej? Na pewno zależy Ci na tym, żeby prezentował się on estetycznie nie tylko z zewnątrz, ale także, by wnętrze było odpowiednio zadbane. Z tego powodu dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w dywaniki samochodowe Lexus. Bez tego może się okazać, że fabrycznie umieszczone w samochodzie dywaniki nie będą wystarczające. Co więcej, oryginalnie zamontowane dywaniki przecież i tak po pewnym czasie się zużyją, dlatego na pewno będziesz chciał zakupić nowe, które Cię nie zawiodą. W tej kategorii znajdziesz coś idealnego dla siebie!

Motos jest producentem, który tworzy dywaniki gumowe i dywaniki welurowe. Lexus jest marką Twojego samochodu? Na pewno będziesz w stanie znaleźć odpowiedni produkt dla swojego modelu. Warto zaznaczyć, że każdy oferowany przez nas produkt jest dostosowany konkretnie do danego modelu samochodu. Dlatego możesz liczyć na idealne dopasowanie, co jest całkiem istotne, w przeciwnym wypadku może dojść do tego, że postawisz stopę w brudnym obuwiu poza dywanikiem.

W naszej ofercie znajdziesz liczne dywaniki gumowe Lexus, które na pewno przydadzą się w chłodniejsze i bardziej obfite w deszcze pory roku. Warto wiedzieć, że dywaniki gumowe są znacznie bardziej komfortowym rozwiązaniem od dywaników welurowych. Przede wszystkim dywaniki gumowe Lexus bardzo łatwo się czyści, wystarczy wyjąć z samochodu produkt i oblać go wodą pod ciśnieniem. Dodatkowo, warto wiedzieć, że oferowane przez nasz sklep dywaniki gumowe Lexus posiadają wysoki rant, przez co naniesiona na obuwiu woda nie będzie się z nich wylewała. Każda propozycja naszego sklepu cechuje się najwyższą jakością i idealnym dopasowaniem do samochodu!