Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki gumowe i welurowe - Mitsubishi

  Mitsubishi to japońska korporacja, która zajmuje się wytwarzaniem samochodów osobowych. Poza tym marka produkuje także sprzęt lotniczy, sprzęty wojskowe, posiada największe na świecie zakłady chemiczne – lista jest jeszcze dłuższa. Mitsubishi założono w 1870 roku – wtedy firma zajmowała się transportem. W 1874 roku siedziba firmy została wybudowana w Tokio. Mitsubishi w tamtym czasie zajmowało się wydobywaniem węgla, miedzi.

  1950-1970 to czas, kiedy marka przeżyła rozkwit motoryzacyjny, ze względu na współpracę z marką Jeep. W 1973 roku na rynek trafiły pierwsze egzemplarze modelu Lancer. W 1985 roku Mitsubishi współpracowało z Chryslerem, przez co rozpoczęła się produkcja samochodów Mitsubishi Eclipse na terenie Stanów Zjednoczonych.

  Na Twoim podjeździe stoi samochód marki Mitsubishi? Chcesz jak najlepiej zadbać o swój pojazd, a więc poza stanem technicznym i umyciem nadwozia zależy Ci na estetycznym wnętrzu? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami zawartymi w tej kategorii. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości dywaniki do samochodu Mitsubishi. Stare dywaniki, przez wieloletnie użytkowanie, mogą stracić swojej właściwości – chodzi na przykład o przeciekanie, a także zwyczajnie nieestetyczny wygląd. Dostępne w naszym sklepie dywaniki do samochodu Mitsubishi są dostosowane do konkretnego modelu i rocznika samochodu, dlatego na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie!

  Swoim samochodem zazwyczaj przemieszczasz się po mieście? W takim razie dywaniki welurowe wydają się być optymalnym rozwiązaniem. Prezentują się bardzo estetycznie, są również odpowiednie dla obuwia. W tej kategorii możesz wybrać różne kolory obszycia, żeby wnętrze pojazdu pasowało do jego kolorystyki.

  Dywaniki gumowe natomiast będą znacznie lepszym rozwiązaniem, jeżeli często bywasz poza miastem, a także gdy podróżujesz w deszczowy oraz śnieżny czas roku. Na obuwiu do samochodu często wnosi się błoto, wodę, piasek itd.

  Dywaniki gumowe cechują się ogromną odpornością na różnego rodzaju substancje. Co więcej, bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości – wystarczy wizyta na myjni bezdotykowej i przepłukanie wodą pod ciśnieniem. Dywaniki gumowe posiadają wysoki brzeg.

  Nasz sklep oferuje najwyższą jakość produktów i niskie ceny – sprawdź ofertę i kup nowe dywaniki do samochodu Mitsubishi.