Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe i welurowe - Land Cruiser

Land Cruiser to osobowy samochód terenowy produktowany przez koncern Toyota. Pierwszy model ujrzał światło dzienne jeszcze w 1954 roku! Jednakże pierwsze próby wykonania terenowego pojazdu Toyota podjęła się w 1941 roku. Miały one jednak zbyt małą moc, więc prototypy wycofano. Dopiero w 1951 roku firmie udało się stworzyć model, który mógł pojawić się na taśmach produkcyjnych w 1953 roku. Początkowa nazwa modelu BJ została zmieniona na Land Cruiser. Od tamtego czasu Land Cruiser jest produkowany nieprzerwanie. Najnowsza generacja ukazała się w 2007 roku, natomiast od 2015 roku model jest po liftingu.

Posiadasz swój samochód terenowy Toyota Land Cruiser? Chcesz, żeby prezentował się cały czas dobrze, zarówno z zewnątrz, jak i w środku? Bardzo ważne jest posiadanie dobrych dywaników w samochodzie. W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości dywaniki do samochodu Land Cruiser. Możesz mieć pewność, że nie będziesz zawiedziony! Prezentowana przez nasz sklep różnorodność pozwoli Ci wybrać odpowiedni model dywaników.

Zbliżają się deszcze? A może często wyjeżdżasz na różnego rodzaju rajdy? Przecież Land Cruiser to samochód terenowy, więc nic w tym dziwnego. Zdajesz sobie więc sprawę, że w złych warunkach wchodzenie do samochodu niemal zawsze równa się wniesieniu na obuwiu zabrudzeń i wody. Wiadomo, że dla samochodu wilgoć nie jest najlepsza, z kolei zabrudzenia wyglądają nieestetycznie. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w dywaniki gumowe do samochodu Land Cruiser. Dzięki temu zabezpieczysz swój pojazd! Nawet spora ilość wody na dywaniku nie będzie problemem, ponieważ wysoki rant zapobiegnie jej wylaniu. Co więcej, mycie dywaników gumowych jest bajecznie proste – wystarczy woda pod ciśnieniem na myjni bezdotykowej. Mało tego, żeby pozbyć się wody z dywanika wystarczy go wyciągnąć z samochodu i wylać płyn.

Produkujemy i sprzedajemy zarówno dywaniki welurowe, jak i gumowe. Do tworzenia naszych produktów zawsze używamy pewnych materiałów, ponieważ dzięki temu nasze dywaniki są w stanie przetrwać bardzo długi czas. Co więcej, wszystkie dywaniki gumowe i welurowe są tworzone z myślą o konkretnej generacji pojazdu, przez co na pewno będą pasowały do Twojego modelu, jeżeli istnieje on w naszej bazie.

Najwyższa jakość to nie wszystko – może Cię skusić także niska cena! Nie czekaj, tylko już teraz kup nowe dywaniki do samochodu Land Cruiser.