Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Akcesoria do folii

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór folii samochodowych, które w tani i szybki sposób zmienią wygląd Twojego auta i sprawią, że stanie się ono wyjątkowe i unikatowe.

Niezbędnikiem przy oklejaniu aut są akcesoria do montażu folii samochodowej, które oferujemy. Proponujemy kilka produktów, które niewątpliwie pomogą w poprawnej, bezpiecznej i szybkiej aplikacji folii.

Przede wszystkim polecamy różnego rodzaju rakle, które są podstawowym narzędziem przy procesie montażu każdego rodzaju folii. Pomagają one również w usuwaniu bąbelków powietrza znajdujących się pod folią. W ofercie posiadamy rakle miękkie, średnio twarde, twarde oraz filcowe. Każdy rodzaj rakli jest równie skuteczny przy ich używaniu, a szeroki wybór produktów tego typu w naszym sklepie skierowany jest do klienta, jego indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń. Na naszej stronie znajdą Państwo rakle z nakładkami, z filcem, lub klasyczne.

Sprawdź na naszym blogu: Jaką raklę wybrać?

Przy aplikacji folii niezastąpionym pomocnikiem jest również primer - podkład pod dowolną folię graficzną, który zwiększa siłę klejenia i daje gwarancję, że montaż folii samochodowej przebiegnie pomyślnie, a efekt będzie bardziej trwały. Primer zalecany jest do głębokich przetłoczeń, krawędzi i miejsc narażonych na podrywanie się folii (szczególnie seria DI-NOC). Dzięki użyciu tego podkładu eliminujemy ryzyko odchodzenia, czy podnoszenia się folii. Na stronie znajdują się dwie alternatywy tego produktu (różne pojemności).

Wbrew pozorom oklejanie samochodu nie należy do najprostszych czynności, dlatego dla ułatwienia aplikacji folii, w naszym asortymencie znajdują się również taśmy do przycinania Knifeless Finish Line. Za ich pomocą można łączyć folię do folii oraz ciąć nawet trzy grubości folii. Produkt ten daje gwarancję, że lakier samochodu nie ulegnie zniszczeniu, więc z łatwością powrócimy do poprzedniego wyglądu auta. Jest to niezbędne narzędzie do pracy dla początkujących, ale również ułatwienie i wygoda dla bardziej zaawansowanych klientów.

Do wykończenia polecamy też 3M Edge Sealer 3950 - środek do uszczelniania krawędzi zaaplikowanych folii graficznych. Jest to rodzaj kleju, który skutecznie zabezpiecza krawędzie folii przed czynnikami zewnętrznymi, czy chociażby czyszczeniem samochodu.

Wszystkie produkty na naszej stronie pochodzą od najlepszych producentów, którzy tak jak my - dbają o jakość i wygodę wszystkich swoich klientów. Oferujemy szeroki wachlarz różnych akcesoriów, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.