Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe i welurowe - Subaru

Subaru to japoński producent samochodów osobowych, który założył działalność 15 lipca 1953 roku. Sama nazwa Subaru oznacza w języku japońskim Plejady (najbardziej znana grupa gwiazd znajdująca się w gwiazdozbiorze Byka). Z tego powodu gwiazdy znajdują się w logo firmy.

W 1954 roku powstało pierwsze auto o nazwie P-1, później nazwa została zmieniona na Subaru 1500. Samochód odznaczał się wysokim komfortem jazdy przez zastosowanie niezależnego zawieszenia przednich kół itd. Natomiast w roku 1966 roku stworzono Subaru 1000, czyli pierwszy samochód z napędem na przednie koła z poprzecznie ułożonym silnikiem. Obecnie produkowane modele tej marki to Ascent, BRZ, Impreza, Forester, Legacy, Levorg, Outback, WRX, XV.

Twój podjazd dumnie zdobi auto marki Subaru? To świetnie! Na pewno chcesz, żeby Twój samochód był czysty i zadbany. Z tego powodu powinieneś kupić dywaniki samochodowe Subaru. Dlaczego? Być może posiadasz nadal dywaniki umieszczane fabrycznie w aucie, jednak nie jest to rozwiązanie wieczne – ostatecznie się kiedyś zniszczą. Co więcej, powinieneś wiedzieć, że różne dywaniki będą odpowiednie na daną porę roku. W każdym przypadku u nas znajdziesz profesjonalne dywaniki samochodowe Subaru.

Oferujemy dywaniki gumowe, a na cieplejsze pory roku także dywaniki welurowe. Subaru to marka, dla której tworzymy dedykowane produkty – dla konkretnego modelu.

Co więcej, do produkcji używamy wyłącznie trwałych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu raz kupiony u nas dywanik posłuży dobrze przez wiele lat. Staramy się zawsze spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego w razie pytań i sugestii serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Serdecznie polecamy nasze dywaniki gumowe Subaru. Dlaczego? Kiedy nadchodzi zima lub gdy w danym okresie mocno pada – welurowe dywaniki mogą się łatwo zabrudzić. Błoto i woda wnoszone na obuwiu nie sprzyjają ich dobrej kondycji, natomiast dywaniki gumowe Subaru genialnie rozwiązują ten problem. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że gumę bardzo łatwo się czyści. Jedyne, czego trzeba, to wyjąć dywanik i przemyć go na myjni. Dodatkowo, każdy dywanik gumowy posiada wysoki brzeg, dzięki czemu nawet jeżeli naniesiesz sporą ilość wody do samochodu, nie wyleje się ona, natomiast Ty w prosty sposób wyjmiesz dywanik i go oczyścisz.