Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe Mazda - gumowe i welurowe

  Mazda jest japońskim producentem pojazdów osobowych. Firma została założona przez Jujiro Matsudę w 1920 roku. Mimo, że firmę założono w 1920 roku, to produkcja samochodów rozpoczęła się w 1931. Miały one trzy koła i nazywane były Mazda-go. W pierwszym roku produkcji stworzono 66 modeli trójkołowców. Samochody osobowe zaczęto produkować w 1940 roku, jednak były to prototypy, a przez II wojnę światową prace przerwano. Dodatkowo, w 1945 przez zrzucenie bomby atomowej na Hiroszimę (gdzie znajdowała się siedziba firmy) zniszczono ponad połowę fabryki. W 1960 roku powstał pierwszy samochód czterokołowy tej marki. W 1970 roku firma przeżywała kryzys, co poskutkowało sprzedażą 25% akcji korporacji Ford Motor Company. Ostatnie lata są dla Mazdy bardzo owocne, o czym świadczy chociażby 2008 rok, kiedy Mazda 2 została okrzyknięta Światowym Samochodem Roku.

  Masz swoją własną Mazdę? Chcesz dla swojego samochodu jak najlepiej? Twoje dywaniki samochodowe zdążyły się już zużyć? W takim razie powinieneś sprawdzić produkty dostępne w tej kategorii. Oferujemy najwyższej jakości dywaniki samochodowe Mazda, które nie tylko będą dobrze się prezentowały w Twoim aucie, ale także zabezpieczą pojazd przed wnoszonymi na obuwiu zanieczyszczeniami.

  Stawiasz na estetyczny wygląd? W takim razie spójrz na oferowane przez naszą firmę dywaniki welurowe Mazda, które są idealnym wyborem na cieplejsze pory roku. Pozwolą także zadbać o Twoje obuwie. Znajdziesz u nas dywaniki welurowe Mazda z różnymi rodzajami obszycia, przez co idealnie dostosujesz wnętrze pojazdu do koloru lakieru. Pamiętaj jednak, że kiedy nadejdą bardziej deszczowe pory, bardziej optymalnym rozwiązaniem okażą się dywaniki gumowe Mazda.

  Dostępne w tej kategorii dywaniki gumowe Mazda są świetnym sposobem na zabezpieczenia wnętrza samochodu w przypadku deszczowych i śnieżnych dni. Zbiorą one wodę, a Ty po skończeniu podróży w prosty sposób wylejesz zawartość poza samochód. Warto dodać, że dywaniki gumowe Mazda posiadają wysokie brzegi, które uniemożliwiają wodzie wylewanie się podczas dynamicznej jazdy. Takie produkty są także bardzo proste w utrzymaniu – wystarczy wyjąć je z samochodu, a następnie polać wodą pod ciśnieniem – na przykład na myjni bezdotykowej.

  Warto dodać, że wszystkie kupowane u nas dywaniki samochodowe Mazda są idealnie dostosowane do konkretnego modelu samochodu, przez co na pewno nie będziesz zawiedziony!