Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Maty bagażnikowe Jeep

Jedną z najbardziej cenionych marek samochodów na świecie jest Jeep, terenowy samochód amerykański. Jego nadwozie, komponenty i akcesoria to obraz najwyższej wytrzymałości, niezawodności w krytycznych warunkach. Nazwa marki stała się znana wśród ludzi lubiących pokonywać trudne tereny, dlatego wyposażenie dodatkowe, jakie posiada Jeep to maty bagażnikowe najwyższej jakości.

Jeep - maty bagażnikowe

Produkowane dla marki Jeep maty bagażnikowe z polietylenu lub tworzywa TPE to niezawodne i trwałe produkty, które przetrwają wiele lat. Mają antypoślizgową powłokę, zapewniającą niezawodne zabezpieczenie ładunku w bagażniku. Obydwa materiały przewyższają zwykłą gumę we wszystkich jej właściwościach. Po pierwsze, mają większą elastyczność. Po drugie, są mniej podatne na uszkodzenie i deformację. Maty są odporna na olej, benzynę i kwasy.

Łatwo zginają się, posiadają wysokość rantu od 4,5 do 5 cm, dzięki czemu woda i brud nie mogą dostać się na podłogę samochodu. W przypadku Jeepa maty bagażnikowe mają specjalny system blokujący, oczka do montażu w bagażniku samochodu. System ten pozwala macie zachować absolutną szczelność i pozostać na swoim miejscu. Opracowano dokładnie dla konturów konkretnego samochodu, co zapewnia 100% idealnego zastosowania.

Produkty z wymienionych materiałów są bezpieczne dla zdrowia. Na macie można położyć jedzenie, owoce z ogrodu, ponieważ, nie zawiera szkodliwych substancji. Wystarczy umyć owoce i można podać je do stołu. Zakres dopuszczalnych temperatur wynosi od -40°C > +80°C. Są łatwe do czyszczenia wystarczy wytrzeć je szmatką lub umyć w myjni samochodowej.

Wykonane dla Jeepa maty bagażnikowe należą do najbardziej niezawodnych, praktycznych i nowoczesnych produktów ochronnych. Każdy kierowca stara się zapewnić czystość i praktyczność swojego bagażnika przy każdej pogodzie. Wybierając maty, zabezpiecza się fabryczną wykładzinę w bagażniku, ochroni się swój bagażnik przed czynnikami środowiskowymi, ale także przedłuża jego żywotność.

Jeep maty bagażnikowe - zalety

  • Mają właściwości antypoślizgowe, co oznacza, że niezawodnie chronią przedmioty w bagażniku przed przemieszczaniem się podczas ruchu. Niezbędne dla tych, którzy cenią porządek i czystość.
  • Nie boją się zmian temperatury, dlatego mogą być używane przez cały rok.
  • Czyszczenie nie wymaga dużo czasu i pieniędzy: można je myć zwykłymi detergentami, szybko schną. Niezbędne dla tych, którzy cenią swój czas.
  • Są nietoksyczne i bezwonne, wykonany z przyjaznego dla środowiska materiału polimerowego.
  • Mają prosty, ale oryginalny stylowy wzór, ryflowaną powierzchnię.
  • Idealnie oddają kształt bagażnika samochodu.
  • Obecność wysokiego rantu może chronić bagażnik przed przedostawaniem się zanieczyszczeń, wilgoci i brudu.
  • Odporne na działanie różnych substancji chemicznych, które mogą być przewożone w bagażniku.
  • Można je stosować w najcięższych warunkach klimatycznych, ponieważ zachowają wszystkie swoje właściwości fizyczne i mechaniczne.
  • Często maty wyposażone są w fabryczne haki, dzięki którym można zamocować siatkę

Kupując do swojego Jeepa maty bagażnikowe, można być pewnym, że samochód otrzyma naprawdę trwałe, wysokiej, jakości zabezpieczenie w całkowicie przystępnych cenach.