Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Toyota Avensis III - maty bagażnikowe

Poszukujesz praktycznej, solidnej i estetycznej maty bagażnikowej do Twojej Toyoty Avensis? W ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz produkty, które spełnią Twoje wymagania. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości maty bagażnikowe to popularnego modelu Toyoty - Avensis, które charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, dużą trwałością i odpornością na różne niekorzystne czynniki, takie jak uszkodzenia mechaniczne czy też odkształcenia. Oferowane przez nas produkty są nie tylko estetyczne i praktyczne, ale oprócz tego nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów. Są elastyczne, łatwe do ułożenia i skutecznie zabezpieczają wnętrze bagażnika.

Skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniami płynnymi i sypkimi

Wysokiej jakości mata do bagażnika modelu Toyota Avensis T27 w skuteczny sposób chroni oryginalną powłokę bagażnika przed skutkami wylewania lub wysypywania różnych rodzajów substancji. Innymi słowy, korzystając z tego niepozornego, ale bardzo praktycznego produktu, upewnisz się, że bagażnik Twojego auta będzie wyglądać estetycznie i bardzo schludnie. Takie korzyści przydają się zarówno podczas wyjazdów służbowych, jak i rekreacyjnych oraz turystycznych. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, a na pewno znajdziesz w nim maty bagażnikowe do Toyoty Avensis, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Najwyższej jakości guma i inne materiały, z których wykonano te produkty, są odporne na przeciekanie. Dodatkową zaletą jest fakt, że maty takie czyści się bardzo łatwo.

Duża trwałość i wysoki komfort użytkowania produktów

Nieprzemakalność to nie jest jedyna cecha, którą charakteryzuje się każda mata do bagażnika modelu Toyota Avensis, dostępna w naszym asortymencie. Produkty te są nie tylko odporne na zabrudzenia i przeciekanie, ale oprócz tego na szkodliwe działanie wysokich i niskich temperatur. Powierzchnia mat oferuje właściwości antypoślizgowe, które chronią się przed poślizgiem i przemieszczaniem się przedmiotów w czasie jazdy (np. podczas pokonywania ostrych zakrętów czy też gwałtownego hamowania). Do wyboru masz wiele rodzajów mat przystosowanych do Toyoty Avensis. Oznacza to, że nie będziesz mieć problemów z ułożeniem ich w bagażniku. Dodatkową zaletą jest fakt, że proces czyszczenia maty samochodowej jest bardzo łatwy i polega na użyciu wody oraz detergentów. Po usunięciu zabrudzeń mata nadaje się do ponownego użytku i odzyskuje swoje wartości estetyczne.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wysokiej jakości mat do Toyoty Avensis to skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy wysokiej jakości produkty z dostawą do domu klienta!