Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wzorniki i próbki - folie samochodowe

Folia samochodowa to idealne rozwiązanie dla tych właścicieli pojazdów, którzy chcą zabezpieczyć lakier auta przed matowieniem i uszkodzeniami mechanicznymi lub zmienić kolor swoich czterech kółek w znacznie tańszy i prostszy sposób niż ich lakierowanie.

Gdy właściciel pojazdu chce tylko ochronić lakier swojego auta przed słońcem, zarysowaniami lub odpryskami, spowodowanymi na przykład uderzeniami kamieni w karoserię, to wystarczy zastosować folię bezbarwną. Ich grubości nie przekraczają 100 mikronów, ale stanowią wystarczające zabezpieczenie przed tego typu uszkodzeniami.

Kierowcy lubią czerń i imitację karbonu

Jeżeli natomiast zamierza się zmienić kolor samochodu na nowy lub w inny sposób nadać mu unikalny charakter, to również nie będzie z tym problemu. Oferujemy bowiem bogatą paletę folii o różnych wzorach i kolorach. Ostatnio, do najpopularniejszych barw należą: czarny mat, czarny połysk, biel i imitacja struktury karbonu.

W ofercie posiadamy próbki folii samochodowej. Można sprawdzić, czy auto w takiej barwie podoba się i pasuje do naszego stylu. Pojazd nie musi być pokryty tylko jednym kolorem. Można zastosować ich kilka. Poza tym, współczesna folia do oklejania samochodów ma różne wzory i nie musi być jednolita. Pozwala ona również na nanoszenie reklam na auta  w nieograniczonych wzorach.

Mogą służyć do 10 lat

Oklejenie samochodu folią jest procesem w pełni odwracalnym. Oznacza to, że można ją w każdym momencie zdjąć z auta i nie niszczy to lakieru. To na pewno przydatna cecha dla tych, którzy są fanami tuningu optycznego swojego samochodu. Gdy jeden kolor lub wzór się znudzi, można skorzystać z innego.

Ceny folii samochodowej są dość zróżnicowane i przede wszystkim zależą od jej koloru oraz marki firmy, która je wyprodukowała. Mamy w ofercie próbki i wzory folii samochodowej wielu producentów. 

Klej znajdujący się pod folią, pozwala na samodzielne jej nakładanie. Z zakupioną folią można też zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanych firm, zajmujących się oklejaniem samochodów.