Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Maty bagażnikowe Citroen

  Nie ulega wątpliwości, że czyste auto znacząco wpływa na komfort jazdy. Dzięki temu można jeździć bezpieczniej i uważniej, gdyż nic nie rozprasza uwagi kierowcy. Aby jak najdłużej zachować porządek w samochodzie marki Citroen, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria takie jak dywaniki samochodowe do bagażnika.

  Dobrej jakości dywaniki samochodowe do bagażnika wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, pomogą utrzymać wnętrze auta w nieskazitelnej czystości. Choć posiadają wiele zalet, największą z nich jest możliwość szybkiego usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, tj. piasek, śnieg, czy rozlane płyny. Mata do bagażnika Citroen to wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne akcesorium, które powinno się znaleźć w wyposażeniu każdego samochodu.

  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii pomiarowych, w tym laserowego skanowania płyty podłogowej, zostaje stworzony cyfrowy model maty samochodowej w 3D, na podstawie którego projektuje się i wytwarza dywaniki do pojazdów marki Citroen.

  Dywaniki samochodowe do Citroena wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego można z łatwością wyjmować i szybko czyścić. Dzięki obecności praktycznego rantu zabrudzenia nie przedostają się na tapicerkę auta. Od spodu, każda mata posiada jeszcze dodatkowe zabezpieczenie, które zapewnia dywanikowi stabilność w każdych warunkach.

  Niezastąpiony towarzysz każdej podróży

  Maty bagażnikowe do Citroena zostały zaprojektowane z ogromną precyzją, dzięki czemu idealnie pasują do kształtu płyty podłogowej samochodu. W zależności od modelu auta, jego rocznika lub wersji nadwozia, każdy znajdzie coś dla siebie.

  Dywaniki samochodowe do bagażników Citroena wytwarzane są z wysokiej jakości elastomerów plastycznych TPE. Materiał ten nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla ludzkiego zdrowia, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny podczas użytkowania. Wysoki kołnierz ochronny niezwykle skutecznie zatrzymuje różnego rodzaju płyny oraz brud, zabezpieczając tym samym oryginalną tapicerkę samochodową przed zniszczeniem, które mogłoby skutkować obniżeniem wartości całego auta.

  Maty bagażnikowe to świetne rozwiązanie zarówno w trakcie jazdy po mieście, jak i w czasie długich podróży w niezabudowanym terenie o nierównej nawierzchni.

  Oferowane w naszym sklepie dywaniki to idealnie rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących funkcjonalnych, a zarazem estetycznych i designerskich akcesoriów do swojego samochodu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu.