Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nakładki na kierownicę

Niezależnie od tego jaką markę samochodu posiadasz, jaka jest jego cena, czy stan techniczny, nakładka na kierownicę wydaje się akcesorium godnym uwagi.

Nasze pokrowce wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na przetarcia. Nie ma obaw, że po niedługim czasie od zakupu, nasza kierownica będzie wyglądać na zniszczoną. Tym samym nakładki są bardzo przyjemne w dotyku i poprawiają komfort użytkowania pojazdu. Pomagają również w przypadku gdy kierownica ma śliską fakturę lub zbyt wąską obręcz i nie pozwala się pewnie trzymać. Zakładając na nią jedną z naszych nakładek, uzyskujemy pewny chwyt oraz pewność, że obręcz nie wyślizgnie nam się z rąk w krytycznych momentach prowadzenia pojazdu. To niebagatelna zaleta, która bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Pokrowiec oprócz tego ma wiele innych zalet. Pozwala on również zachować oryginalny materiał kierownicy w świetnym stanie, przez co nasze auto będzie  dłużej wyglądać na zadbane wewnątrz.

W przypadku, gdy samochód ma już parę lat, a jego wnętrze powoli zaczyna niszczeć, pokrowiec wydaje się świetnym pomysłem na odświeżenie wyglądu kabiny. Choćby sama kierownica, która zużywa się najszybciej w całej kabinie, kosztuje zwykle niemałe pieniądze. Dochodzi do tego fakt, iż najczęściej montowane są w nich poduszki powietrzne, sterowanie radiem i inna skomplikowana elektronika, więc wymiana kierownicy na taką w lepszym stanie oznacza duże koszta i godziny spędzone w warsztacie. O wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem wydaje się właśnie zakup pokrowca.

Nakładki na kierownicę oferowane w naszym sklepie to estetyczny design, który dobrze wpasowuje się w ogólny wygląd wnętrza i nie ujmuje jego prezencji. Wręcz przeciwnie, nakładki wykonane są bardzo solidnie, a sposób w jaki są one wyszywane, zapewnia długotrwałość użytkowanego produktu. Przed zakupem warto jednak zmierzyć średnicę naszej kierownicy, by upewnić się, że wybrana nakładka będzie w 100% kompatybilna. Jesteśmy pewni, że szeroki wybór nakładek w naszym sklepie sprawi, iż znajdziesz tu także coś dla siebie, drogi kliencie!