Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Maty bagażnikowe Mercedes E-klasa w211 2002-2009

Chcesz zabezpieczyć swój bagażnik przed zabrudzeniami oraz nie dopuścić do zniszczenia tapicerki? Zależy Ci na prostym, ale skutecznym rozwiązaniu? Posiadamy w ofercie profesjonalne maty bagażnikowe. Mercedes E-klasa W211 2002-2009 to pojazd, dla którego są przeznaczone produkty z niniejszej kategorii. Jesteś w posiadaniu tego samochodu? Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Profesjonalne maty bagażnikowe – Mercedes E-klasa W211

Posiadamy w ofercie maty bagażnikowe do samochodów Mercedes E-klasa W211 produkowanych w latach 2002-2009. Wbrew pozorom są to bardzo istotne i przydatne akcesoria, co potwierdzają opinie ekspertów i użytkowników. Warto mieć świadomość, że przewożenie różnych rzeczy prowadzi do zniszczenia tapicerki bagażnika. Pogorszenie się jej stanu następuje jeszcze szybciej, jeśli przewozi się przedmioty brudne lub mokre. Co więcej, wilgoć może naruszyć konstrukcję pojazdu. Tymczasem gumowe maty są wyjątkowo prostym, ale przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać nasze maty bagażnikowe? Mercedes E-klasa W211 2002-2009

Dostępne w naszym sklepie maty bagażnikowe do Mercedesa klasy E W211 są wykonane z wysokiej jakości tworzywa na bazie gumy, które wyróżnia się pod względem trwałości. Nie kruszy się, w przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych nie emituje nieprzyjemnego zapachu, a przy tym jest on w pełni odporny na wilgoć. Z tego powodu skutecznie ochroni bagażnik nie tylko przed brudem, ale też wodą. Nasze maty bagażnikowe posiadają podwyższony rant, który zapobiega przedostaniu się zanieczyszczeń poza obręb produktu. Użyty w produkcji polietylen jest odporny na olej, benzynę, smary czy skrajne temperatury.

Nasze maty bagażnikowe nie pasują do wszystkich samochodów – dostępne w tej kategorii modele są przeznaczone wyłącznie do Mercedesa E W211 2002-2009, dzięki czemu są idealnie dopasowane do wymiarów i kształtu bagażnika. Posiadamy egzemplarze przeznaczone do aut sedan i kombi, zarówno w wersji Classic, jak i Elegance oraz Avantgarde. Czarny kolor produktu jest uniwersalny.

Maty bagażnikowe są wyjątkowo proste w utrzymaniu higieny – wystarczy je wyjąć z samochodu, a następnie przepłukać za pomocą wody i pozostawić do wysuszenia.

Wszystkie zamówienia staramy się realizować tak szybko, jak to możliwe. Oferujemy także wysyłkę poza Polskę. Mimo wysokiej jakości oferowanych produktów wyróżniają się one atrakcyjną ceną.