Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Ford - maty bagażnikowe

  Maty bagażnikowe to bardzo ważne elementy wyposażenia każdego samochodu. Dowodzi tego fakt, że chyba każdy właściciel auta wie, iż utrzymanie czystości w tym miejscu pojazdu bywa czasami trudne. Szczególnie wówczas, gdy przewozi się nim nie tylko zakupy, ale też przedmioty mogące pozostawić trwałe zabrudzenia lub uszkodzenia na jego wykładzinie. Na takie pozostałości wykładzina bagażnika narażona jest również w czasie wakacyjnych lub weekendowych wypadów w rodzinnym gronie. Zapobiegną temu skutecznie maty bagażnikowe oferowane przez nasz sklep.

  Laser gwarantuje dopasowanie

  Posiadamy w swojej ofercie maty bagażnikowe do wszystkich modeli marki Ford. Nie tylko najnowszych typów, ale również do nieco starszych. Poza tym są tam maty pasujące do aut wyposażonych w pełnowymiarowe koło zapasowe, jak i dla tych, które mają tylko tak zwaną dojazdówkę. Przed zamówieniem towaru warto jednak sprawdzić, jaki model auta posiadamy.

  Nasze maty bagażnikowe cechują się między innymi idealnym dopasowaniem do komory kufra. Gwarantuje to laserowy pomiar podczas produkcji mat. Chronią one nie tylko dół oryginalnej wykładziny bagażnika, ale wszystkie posiadają dodatkowo burty. Można wybrać takie, których wysokość wynosi 4,5 centymetra, ale są też modele z wyższymi rantami. Ich rolą jest nie tylko zabezpieczenie boków komory bagażnika przed zabrudzeniami lub uszkodzeniami, ale również mają one zapobiec przedostaniu się pod matę jakiegoś płynu lub sypkiej substancji, która się na niej znajdzie.

  Ekologiczne i trwałe jednocześnie

  Maty bagażnikowe Ford wykonane są tworzyw, które są jednocześnie ekologiczne (choćby TPE) i bardzo trwałe. Są one również odporne na odkształcenia. Są oczywiście bardzo elastyczne. Można je zginać na przykład przy wyciąganiu i na pewno nic się im nie stanie. Są również nieprzemakalne i odporne na oleje, benzynę, smary. Dodatkowo czyści się je bardzo łatwo przy użyciu samej wody.

  Kolejnym plusem mat bagażnikowych do Forda jest również ich estetyczne wykonanie i to że posiadają elementy antypoślizgowe.

  Wśród oferowanych wykładzin bagażnikowych dla marki Ford są również takie, które mają funkcję organizera, czyli przegródki na umieszczenie tam większych lub mniejszych przedmiotów. Poza tym maty wykonane są przez polskiego producenta, który już od wielu lat przewodzi w tej branży i posiada certyfikaty jakości, między innymi ISO.