Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe i welurowe - Mini

Mini, jak sama nazwa wskazuje, to niewielki samochód osobowy produkowany od 1959 roku przez British Motor Corporation. Marka cieszyła się sporą popularnością, o czym świadczy zajęcie drugiego miejsca w konkursie „Samochód XX wieku”. Powodem, dla którego powstał ten pojazd był kryzys sueski, przez który paliwo było towarem słabo dostępnym – wtedy firmy tworzące samochody stawiały na jak największe osiągi przy jak najmniejszym zużyciu paliwa. Samochód nie bez powodu zyskał miano kultowego, stał się ikoną i cieszył się niemałą popularnością wśród ówczesnych celebrytów. Firma przez lata jednak przeżywała dotkliwe kryzysy, co ostatecznie skończyło się nabyciem marki przez niemiecki koncern BMW w 2001 roku. Nowe samochody jednak odbiegają od pomysłów założycieli, ponieważ są znacznie większe od starych Mini. Dodatkowo, odkąd pojazdy stały się własnością BMW, nazwę zapisuje się – MINI.

Jesteś posiadaczem samochodu marki MINI? Cenisz sobie jego nietuzinkowy charakter i klasyczny styl? W takim razie na pewno chcesz również, żeby jego wnętrze prezentowało się równie dobrze. W tym przypadku potrzebne Ci będą dywaniki samochodowe MINI. Spokojnie, w tej kategorii znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości produkty, które na pewno spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Jeżeli Twoje dywaniki się zużyły, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MOTOS jest producentem najwyższej jakości akcesoriów do samochodu. Tworzymy gumowe i dywaniki welurowe MINI. Zawsze tworzymy produkty, które są idealnie dopasowane do konkretnego modelu pojazdu, co na pewno zwiększa komfort ich użytkowania. Warto jednak rozróżnić właściwości poszczególnych modeli pod względem użytego materiału. Dywaniki welurowe MINI to idealne rozwiązanie na lato.

Kiedy nadchodzą deszczowe pory, należy odpowiednio zabezpieczyć swój pojazd. Dywaniki gumowe MINI to dobre rozwiązanie, ponieważ woda nie będzie się „wpijała”. Dodatkowo warto wiedzieć, że oferowane przez nasz sklep dywaniki gumowe MINI posiadają podwyższony rant. Jego celem jest zapobiegnięcie wylewaniu się wody, kiedy nagromadzi się jej nawet spora ilość. Wystarczy ją tylko wylać po skończonej podróży. Tak samo proste jest mycie takich dywaników – wystarczy do tego wyłącznie woda pod ciśnieniem. Postaw na najwyższą jakość i wyposaż swój pojazd w profesjonalne dywaniki samochodowe MINI oferowane przez naszą firmę.