Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dywaniki Audi A3 - gumowe i welurowe

    W samochodzie spędzamy coraz więcej czasu. Aby czuć się w nim komfortowo, warto zadbać o jego wnętrze. Regularnie myjemy i polerujemy auto na zewnątrz, ponieważ oglądają je i oceniają inni ludzie. Przy tym często zapominamy o porządku i czystości w środku. Jednak tak jak lubimy mieszkać w posprzątanym domu, tak samo poczujemy się lepiej, jeśli nasz samochód będzie elegancko prezentował się także wewnątrz. Jednym z elementów, które mają na to wpływ są dywaniki Audi A3.

    Do wyboru mamy ich dwa rodzaje: dywaniki gumowe oraz welurowe. Jeśli zdecydowaliśmy się wyposażyć auto w te pierwsze, podczas dokonywania zakupu należy zwrócić szczególną uwagę na wysokość brzegu ochronnego, czyli tak zwanego rantu. Im wyższy próg, tym lepiej zabezpieczona podłoga przed naniesieniem się na nią zanieczyszczeń. Świetnie sprawdzają się ekologiczne dywaniki 3D, które są wyposażone w rant o wysokości aż 6 cm. Ponadto ważny jest także materiał, z którego zostały wykonane. Nieco tańsze egzemplarze mogą charakteryzować się wyczuwalnym, lekkim zapachem gumy. Te z wyższej półki cenowej zazwyczaj są neutralne pod kątem zapachu lub nawet delikatnie aromatyzowane.

    Jeśli preferujemy dywaniki samochodowe welurowe, przy wyborze odpowiedniego modelu kierujmy się nie tylko ceną, ale także estetyką i funkcjonalnością. Przede wszystkim mają za zadanie zabezpieczyć oryginalną tapicerkę przed zużyciem i zniszczeniem. Im wykonane są z grubszej wykładziny, tym bardziej są odporne na damskie obcasy, błoto czy okruszki. Należy zwrócić także uwagę, aby wyposażone były w gniazda mocujące na oryginalne kołki w samochodzie lub uniwersalne, które będzie można wkręcić w tapicerkę. Niewątpliwie welur jest bardziej elegancki niż guma, zatem użytkownikom tego typu dywaników zapewne szczególnie zależy na estetyce. Najbardziej popularna jest uniwersalna czerń, ale wybór kolorystyki należy do klienta.

    W przypadku, gdy wybór dywaników pomiędzy gumowymi, a welurowymi sprawia nam problem, rozwiązaniem jest zakup po jednym z każdych modeli. Pierwsze z nich świetnie sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym, a drugie podczas wiosny i lata. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo uniwersalne egzemplarze pasujące do każdego samochodu, jak i te oryginalne, przeznaczone na przykład do Audi A3 lub innych konkretnych modeli aut. Oryginalne egzemplarze produkowane są z najwyższej jakości mieszanek gumowych i wykładzin, a ponadto są w pełni kompatybilne z budową wnętrza pojazdu. Dzięki temu doskonale chronią podłogę, a także boczną powierzchnię tapicerki.