Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe to niezbędny element wyposażenia wnętrza auta, który wpływa nie tylko na łatwość utrzymania go w czystości, ale także na znaczące podniesienie jego estetyki. Dobrze dobrane dywaniki ochronią zarówno podłogę, jak i boczną tapicerkę, a jednocześnie nie wpłyną negatywnie na komfort ani bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Właśnie dlatego dla pełnej satysfakcji warto wybierać wyłącznie dywaniki produkowane w oparciu o najdokładniejszy skan laserowy podłogi auta, gwarantujący perfekcyjne dopasowanie i maksymalną ochronę.

  Dywaniki gumowe do Audi A6

  Nasze dywaniki gumowe do Audi A6 to produkty najwyższej jakości, pozbawione nieprzyjemnego zapachu, a także ekologiczne. Są wyjątkowo odporne na wycieranie i niezwykle łatwe w czyszczeniu. Ich trójwymiarowe, bardzo wysokie, bo aż 6 cm brzegi, doskonale chronią podłogę i boczną tapicerkę przed zabrudzeniem i przemoczeniem, ponieważ nie pozwalają na wysypywanie ani wylewanie zabrudzeń. Dzięki laserowemu skanowi podłogi samochodu Audi A6, są do niej perfekcyjnie dopasowane, a zatem nie przesuwają się i zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz komfort prowadzenia pojazdu. Dywaniki gumowe to najlepszy wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na łatwym utrzymaniu wnętrza auta w czystości oraz maksymalnej ochronie przez zniszczeniem i zabrudzeniami.

  Dywaniki samochodowe welurowe do Audi A6

  Dywaniki samochodowe welurowe to idealne połączenie estetyki, ochrony i łatwości czyszczenia. Są one doskonale dopasowane do wymiarów podłogi Audi A6, dzięki czemu w maksymalnym stopniu zabezpieczają ją przed wycieraniem oraz zabrudzeniem. Jednocześnie same pozostają wygodne w czyszczeniu, a dodatkowo piękne się prezentują i znacząco podnoszą estetykę oraz komfort wnętrza pojazdu. Nasze dywaniki samochodowe welurowe są dostępne zarówno w wersji klasycznej, jak i ze specjalnymi wzmocnieniami na dywaniku po stronie kierowcy. Bogaty wybór wykończeń lamówek, wykonanych ze skóry, nubuku lub tkaniny w wielu kolorach pozwoli Ci wybrać najatrakcyjniejszy model, dopasowany idealne pod kątem tapicerki samochodu.

  Dywaniki samochodowe to element wyposażenia wnętrza auta, bez którego trudno wyobrazić sobie korzystanie z jakiegokolwiek pojazdu. Zarówno dywaniki gumowe, jak i welurowe są bowiem niezwykle skuteczne w ochronie podłogi przez wycieraniem i zabrudzeniem, dzięki czemu pozwalają na dłużej zachować jej świeży i estetyczny wygląd. Ułatwiają także sprzątanie auta i podnoszą komfort podróży pasażerów oraz samego kierowcy. Doskonale dopełniają również estetykę wnętrza, współgrając kolorystycznie z tapicerką na fotelach.