Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Audi A7

Dywaniki samochodowe to niezbędny element każdego samochodu - w ogromnym stopniu pomagają one przy utrzymaniu czystości w aucie i znacznie ułatwiają sprzątanie w środku. Dzięki nim także poszycie podłogi naszego auta nie niszczy się tak bardzo, ponieważ nie wpływa na nie ciągły ruch twardych podeszew, a także obecność piasku, wody i innych czynników niszczących. Dlatego dywaniki samochodowe nie są czymś, z czego można nawet tymczasowo zrezygnować, jeśli byśmy to zrobili, później pojawiłaby się konieczność wydawania pieniędzy na wyczyszczenie poszycia auta.

W tej kategorii znajdziemy dedykowane dywaniki welurowe do Audi A7 w różnych wariantach estetycznych - o krawędziach niebieskich, czerwonych czy białych, a także o różnym sposobie wykończenia tych krawędzi. Zależnie od naszych preferencji wizualnych oraz samego wnętrza naszego auta możemy zdecydować się na wersje nieco jaśniejsze lub ciemniejsze. Welur nie jest jednak jedynym materiałem wykonania dostępnym w ofercie.

Kategoria daje też wybór spośród dywaników gumowych do Audi A7 w bardzo przystępnych cenach. Wszystko zależy od tego, czy bardziej cenimy sobie długotrwałość i możliwość praktycznego wykorzystania, czy może sam komfort i wygodę.

Welur jest materiałem miękkim, który nadaje wnętrzu naszego auta poczucie miękkości i powiew nowoczesności. Skutecznie zabezpiecza także podłogę auta przed zniszczeniami i zabrudzeniami. Jest też wytrzymały i niestraszne są mu grube podeszwy, piach czy inne czynniki zewnętrzne. Natomiast jeśli często korzystamy z auta, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, w którym przenosimy do auta na butach duże ilości wody i błota, warto rozważyć zakup dywanika gumowego, który ze względu na charakter swojego materiału daje możliwość błyskawicznego pozbycia się zabrudzeń i kontynuowania jazdy bez przeszkód.

Nikt nie powiedział jednak, że wybór trzeba ograniczyć do dywanika gumowego lub welurowego - możemy zakupić oba i stosować je w samochodzie naprzemiennie, zależnie od bieżącej pory roku, pogody czy po prostu zapotrzebowania. Z pewnością pomoże nam to w trakcie eksploatacji auta przez cały rok.

Można być jednak pewnym, że bez względu na to, na którą z dostępnych w ofercie opcji się finalnie zdecydujemy, każdy z wybranych dywaników spełni nasze oczekiwania, realizując swoje przeznaczenie dokładnie tak, jak to powinno mieć miejsce - a staranny sposób wykonania sprawia, że decydując się na ten wydatek raz, nie będziemy musieli zaprzątać sobie głowy tym tematem przez dłuższy czas. Dywanik będzie nam służył długo i dobrze.