Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  NAKŁADKI NA SŁUPKI DRZWI

  Proste w montażu, eleganckie i odporne na zniszczenia. Tak w kilku określeniach można scharakteryzować stalowe nakładki na słupki drzwi znajdujące się w tej kategorii.

  Chcesz odmienić wygląd swojego auta? Marzy Ci się jakiś nowoczesny design? A może po prostu w wyniku kolizji straciłeś poprzednie nakładki na słupki drzwi? W tym dziale produktów znajdziesz sporo interesujących zestawów. 

  Dobierając asortyment zwracamy uwagę na jakość wykonania, na sposób montażu i na funkcjonalność. Zależy nam na dystrybucji elementów, które będą odporne na zniszczenia i które w kilku prostych krokach będzie można zainstalować lub zdemontować. Nieważne jakim autem jeździsz. U nas znajdziesz sporo nakładek na słupki drzwi dedykowanych do konkretnych modeli samochodów. Wystarczy, że przejrzysz listę produktów lub skorzystasz z dostępnej na stronie wyszukiwarki. Na liście wyników pojawią Ci się elementy pasujące do Twojego modelu samochodu. W razie jakichś trudności z wyborem zawsze możesz nawiązać kontakt z naszym działem obsługi klienta. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy fachowego wsparcia. 

  Pragniemy Ci powiedzieć, że nasze słupki na drzwi zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium. Wybierając ten materiał możesz mieć pewność, że będzie on odporny na działanie czynników zewnętrznych. Nasze nakładki na słupki drzwi są lekkie, ale nie groźne im zmienne temperatury, deszcz, sól, piach czy śnieg. Szczotkowane aluminium nadaje nakładkom elegancki wygląd i sprawia, że produkt bardzo dobrze prezentuje się przy różnych kolorach lakieru. Bez względu na to czy masz białe, czerwone, srebrne czy granatowe auto, nasze nakładki ładnie wkomponują się w całość i będą stanowić modny element dekoracyjny.

  Wybierając znajdujące się w tej kategorii zestawy możesz mieć pewność, że będziesz mieć do czynienia z prostymi w montażu elementami. Nakładki na słupki drzwi od spodu mają przyklejoną dwustronną taśmę. Podczas instalacji wystarczy lekko wyczyścić i odtłuścić powierzchnię, zdjąć pasek maskujący taśmę i przykleić nakładkę do słupka drzwi. Zmiana wizerunku auta jeszcze nigdy nie była taka prosta. 

  W tej kategorii produktów znajdziesz zestawy składające się z dwóch, czterech lub sześciu elementów. Wszystkie nakładki dopasowaliśmy do konkretnych modeli samochodów. Mają one idealne wymiary, spełniają wszystkie parametry techniczne i tuż po zakupie są gotowe do montażu.

  Zapraszamy do przeglądania tego działu produktów i zachęcamy do wybierania nakładek pasujących do Twojego samochodu.