Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki do BMW X6

Wyposażenie wnętrza auta to jeden z najważniejszych aspektów dla jego właściciela. Musi być wygodne, funkcjonalne oraz mieć nienaganną prezencję, aby móc się nim cieszyć. Takie szczegóły jak wycieraczki samochodowe są często pomijane lub traktowane po macoszemu, a to przecież bardzo istotny element.

Jeździsz BMW X6? Twoje stare dywaniki powoli kończą swój żywot? Chcesz odświeżyć wygląd w środku auta? W takim razie powinieneś spojrzeć na naszą szeroką ofertę dywaników do tego modelu, a na pewno znajdziesz te idealne.

Dywaniki samochodowe do BMW X6

Dywaniki do auta powinny być dobrze dopasowane do elementów znajdujących się wewnątrz i podłogi. Wtedy można z nich korzystać w bezpieczny sposób oraz zapobiec niepotrzebnemu obcieraniu ich powierzchni.

Główne materiały, z których zostały wykonane nasze produkty to plastyczny elastomer (TPE) oraz polipropylenowa wykładzina z gumowym podkładem. Oba wykazują odporność na wszelkiego rodzaju odkształcenia, zginanie i rozciąganie, gdy równocześnie mamy do czynienia z wahaniami temperatury. Dywaniki nie wydzielają też nieprzyjemnego zapachu kojarzącego się z tworzywami sztucznymi czy gumą.

Wszystkie dywaniki posiadają różnej wielkości ranty bądź obszycia, które mają zapobiec rozprzestrzenieniu się płynów w przypadku rozlania napoju. Ponadto doskonale chronią podłogę przed wybrudzeniem, same będąc łatwymi w zachowaniu czystości. Wystarczy odkurzacz, wilgotna szmatka oraz szczoteczka. W komplecie dołączamy stopery służące zamocowaniu dywaników bądź niektóre modele zawierają specjalne wzmocnienia stabilizujące je na podłodze. Wierzchnia strona w niektórych opcjach została dodatkowo wyposażona w powierzchnię antypoślizgową również w tym samym celu.

Wszystkie modele mają głęboki, czarny kolor, aby pasowały do wnętrza każdego BMW X6, nieważne, w jakim stylu został zaprojektowany. Solidne, estetyczne wykonanie sprawia, że dywanik nie szpeci prezencji samochodu oraz posłuży wiele lat, pozostaje w niezmienionym stanie.

Ceny dywaników zależą od wybranej serii. Różnice wynikają przede wszystkim z zastosowanego materiału produkcyjnego. Natomiast bez względu na to, który model wybierzesz, każdy będzie dobrą decyzją. Dzięki dokładnemu pomiarowi miejsca wewnątrz auta dywaniki idealnie dopasują się do podłogi, ścian oraz siedzeń.

Pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że nasze dywaniki samochodowe do BMW X6 to inwestycja na lata różnego rodzaju podróży samemu bądź z pasażerami. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.