Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chevrolet trax dywaniki samochodowe

Wnętrze auta jest traktowane przez kierowców niemal jak świątynia. To tutaj spędzają sporą ilość swojego dnia, jadąc do pracy, na spotkanie, urlop czy jakiekolwiek inne miejsce. Dlatego wielu producentów samochodów przykłada tak dużą wagę do jakości wyposażenia. Dzięki temu auto jest komfortowe, przytulne, a przede wszystkim — funkcjonalne. Biorąc pod uwagę wymianę różnych elementów wyposażenia samochodu, nie można zapomnieć o wycieraczkach. To właśnie one wspomagają kierowcę w utrzymaniu czystości i zapewniają komfort jazdy.


Chevrolet Trax - dywaniki samochodowe idealne dla Twojego auta


Jeśli jesteś właścicielem auta Chevrolet Trax, a dywaniki w środku niedawno postanowiły zaliczyć z Tobą ostatnią podróż, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz sklep oferuje dywaniki samochodowe skrojone na miarę posiadanego przez Ciebie modelu. Ich jakość oraz solidne wykonanie sprawia, że sprzedawane przez nas dywaniki do samochodu Chevrolet Trax są jednym z najlepszych produktów na rynku.

Dywaniki samochodowe znajdujące się w tej kategorii wykonane są z gumy oraz elastomeru plastycznego (TPE). Materiały te cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia, rozciąganie, ścieranie oraz odkształcenia będące wynikiem intensywnego użytkowania. Trwałość i elastyczność zachowują nawet w przypadku wahającej się temperatury. Kolejną zaletą gumy i TPE jest ich nieprzepuszczalność dla wody. Z tego względu nie musisz się martwić, że gdy w trakcie podróży wylejesz napój, pozostanie Ci tylko szorowanie podłogi, a w gorszym przypadku — pranie wykładziny. W zatrzymaniu płynu w miejscu i nierozlewaniu się w kolejne części auta pomagają specjalne ranty o różnej wysokości znajdujące na brzegach dywaników. To one stanowią ochronę podłogi, bocznych powierzchni tapicerki, podstopnicy i wykładziny pod pedałami.

Dzięki śliskiej, gładkiej powierzchni gumy oraz TPE, dywaniki są bardzo proste w czyszczeniu. Każdą plamę czy innego rodzaju zabrudzenie łatwo usuniesz za pomocą wilgotnej ściereczki i odkurzacza.

Dzięki antypoślizgowej powierzchni dywaników stopy pozostają na miejscu i nie ślizgają się podczas jazdy. Natomiast gumowe kolce na spodniej części umożliwiają stabilne utrzymywanie gumy bądź TPE na podłodze i zapobiega przesuwaniu się dywanika, kiedy dojdzie do gwałtownego hamowania. Solidne wykonanie i czarny, głęboki kolor pozwolą na zastosowanie dywaników w każdym Chevrolecie Trax bez względu na styl, w jakim zostało zaprojektowane wnętrze. Dywaniki zostały idealnie wymierzone i skrojone, aby doskonale dopasowywały się do elementów wewnątrz auta. Dodatkowo dywaniki nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, kojarzącego się z tworzywami sztucznymi.

Zapoznaj się z wariantami dywaników do samochodu Chevrolet Trax dostępnej w naszym sklepie różniącymi się ceną, materiałem oraz wyglądem i wybierz idealny dla Ciebie.