Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masz dość źle wyprofilowanych dywaników do auta, które nie spełniają swojej roli, jak należy? Dywaniki do Citroena C1 odmienią korzystanie z samochodu na co dzień. Przede wszystkim odpowiednio dopasowane modele zapobiegają osadzaniu się kłopotliwych zanieczyszczeń bezpośrednio na podłodze auta. Wszystkie niepożądane nieczystości zatrzymują się na powierzchni dywaników gumowych. Citroen C1 to wygodne auto miejskie, w przypadku którego takie rozwiązanie będzie jeszcze bardziej użyteczne. Wszystkie zanieczyszczenia wniesione do samochodu podczas codziennego użytkowania mogą zostać z łatwością usunięte.

Dywaniki gumowe do Citroena C1 dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału łatwo poddają się procesowi czyszczenia. Wystarczy wyciągnąć je na zewnątrz samochodu, wysypać zawartość, a resztę plam zmyć wodą. Wysuszone dywaniki możesz na powrót umieścić we wnętrzu auta. Specjalne wyprofilowanie sprawia, że idealnie dopasowują się do przestrzeni tego modelu, dzięki czemu wszystkie ewentualne zanieczyszczenia mogą zostać szybko i sprawnie usunięte.

Dywaniki - Citroen C1

Dobrze dobrane dywaniki potrafią w istotny sposób zmienić komfort użytkowania osobowego auta. Wykorzystanie tego typu akcesoriów to ważny aspekt komfortowej jazdy. Dywaniki do Citroena C1 idealnie dopasowują się do wnętrza, dzięki czemu wszystkie zanieczyszczenia zostają skutecznie zatrzymane na gumowej powierzchni. Cecha, która wyróżnia dywaniki do Citroena C1, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, widoczna już od pierwszego użycia. Dywaniki nie zawierają szkodliwych związków, które w przypadku innych propozycji charakteryzują się nieprzyjemnym zapachem roznoszący się po całym wnętrzu samochodu. W przypadku dywaników gumowych do Citroena C1 taka sytuacja nie może mieć miejsca - do ich produkcji wykorzystano odpowiednio przygotowany materiał, zachowujący odpowiedni kształt w każdych warunkach.

Dywaniki gumowe do Citroena C1 - sklep Motos

Kompletując wszystkie potrzebne elementy do samochodu, kierowcy często zadają sobie pytanie: “Jak powinno wyglądać odpowiednie wyposażenie auta wewnątrz?”. Oczywiście, nie może w nim zabraknąć odpowiedniego produktu chroniącego podłogę przed brudem. Mimo że dywaniki do Citroena C1 mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka, to w rzeczywistości odgrywają niemałą rolę w przypadku zwiększania komfortu podczas jazdy. Nie da się ukryć, że czystość w aucie wyjątkowo mocno wpływa na ogólne zadowolenie z korzystania z pojazdu na co dzień. Nie inaczej jest w przypadku najbardziej popularnych modeli aut miejskich, w tym wyjątkowo kompaktowego Citroena C1.