Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W samochodzie znajduje się wiele rzeczy, które ulegają zużyciu, na przykład płyny eksploatacyjne, wycieraczki, a także dywaniki. Te ostatnie są wbrew pozorom bardzo ważnym elementem wyposażenia, ponieważ zabezpieczają podłogę auta przed zniszczeniem. Dysponujemy wysokiej jakości dywanikami do samochodu Citroen C2, które wykonano precyzyjnie i z wytrzymałych materiałów.

Dywaniki - Citroen C2

Wielu kierowców bagatelizuje fakt, jak ważne są dywaniki. Tymczasem ich brak czy dziury w obecnie używanych sprawiają, że podłoga auta szybko się zużywa. W skrajnych sytuacjach woda nanoszona za pośrednictwem obuwia może doprowadzić do korozji poszczególnych elementów auta. Dlatego właśnie warto wyposażyć się w dywaniki do Citroena C2!

Dywaniki nie tylko zabezpieczają podłogę auta, ponieważ stanowią również subtelny dodatek wpływający na estetykę wnętrza pojazdu.

Dysponujemy dywanikami przeznaczonymi wyłącznie do samochodu Citroen C2. Nasze produkty stanowią świetną alternatywę dla modeli uniwersalnych, ponieważ są świetnie dopasowane do wnętrza pojazdu, co zapobiega ewentualnemu podwijaniu się czy przesuwaniu podczas jazdy.

Dywaniki welurowe - Citroen C2

Dywaniki welurowe bardzo dobrze się prezentują, ponieważ wykonano je z estetycznego, miękkiego materiału. Mogłoby się wydawać, że nie zabezpieczają dobrze przed wilgocią, jednak wszystkie produkty tego rodzaju zostały wyposażone w warstwę nieprzepuszczalną dla wody. Są doskonałym pomysłem na lato i okres, w którym nie ma sporo deszczów. W celu doprowadzenia do czystości takiego akcesorium należy je dokładnie przepłukać wodą. W przypadku trudniejszych zabrudzeń warto użyć delikatnego detergentu.

Dywaniki gumowe - Citroen C2

Dywaniki gumowe do Citroena C2 stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie na zabezpieczenie podłogi samochodu. Są produkowane z materiału elastycznego, wytrzymałego oraz odpornego na ścieranie. Sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą, nawet w przypadku wnoszenia sporych ilości wody czy śniegu na podeszwach obuwia do samochodu.

Wszystkie dywaniki gumowe do Citroena C2 znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają podwyższony rant, dzięki czemu nawet większe ilości wody i zabrudzeń nie przedostają się poza obręb produktu. Gumowe modele są też proste w pielęgnacji, ponieważ żeby je opróżnić, wystarczy wyjąć akcesorium i wylać bądź wysypać zawartość na zewnątrz. Aby je umyć, wystarczy użyć wody pod ciśnieniem, a następnie odczekać do całkowitego wyschnięcia. Na uwagę zasługują tzw. korytka, czyli gumowe dywaniki do Citroena C2, które posiadają jeszcze wyższe brzegi.