Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Citroen C4 - gumowe i welurowe

Utrzymanie czystości wewnątrz auta to priorytet dla każdego prawdziwego fana motoryzacji. Zadanie to nie jest jednak najłatwiejsze - zwłaszcza, jeśli z samochodu korzysta się bardzo często. Rozwiązaniem problemu zakurzonej czy zabłoconej wykładziny są odpowiednie dywaniki samochodowe, które skutecznie chronią podłogę auta przed wszelkimi zabrudzeniami. Aby gwarantowały one pełną skuteczność, powinny zostać idealnie dopasowane do konkretnego modelu auta. W tej kategorii prezentujemy zatem dywaniki samochodowe do Citroena C4.

Dywaniki gumowe Citroen C4 - ochrona przed wodą i błotem

Dywaniki do Citroena C4 warto stosować zamiennie w zależności od pogody. Jesienią, zimą i wczesną wiosną najlepiej sprawdzają się dywaniki gumowe, które zabezpieczają wykładzinę przed wodą opadową, śniegiem i błotem nanoszonymi na podeszwach butów. Nasze dywaniki gumowe do Citroena C4 to produkty zaprojektowane i wykonane specjalnie pod ukształtowanie podłogi tego właśnie modelu samochodu. Dzięki temu bardzo skutecznie chronią całą wykładzinę, powierzchnie boczne tapicerki czy nawet podstopnicę. Dywaniki wytworzono z gumy lub tworzywa TPE. Charakteryzuje je wysoka elastyczność, którą zachowują niezależnie od temperatury. Produkty nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, nie przesuwają się po podłodze i posiadają powierzchnie antypoślizgowe, gwarantujące komfort prowadzenia pojazdu. Dzięki wysokim rantom zapobiegają wysypywaniu i wylewaniu zabrudzeń na wykładzinę, czym znacząco ułatwiają utrzymanie wnętrza auta w czystości.

Dywaniki welurowe Citroen C4 - ochrona przed kurzem i piaskiem

W okresie letnim kierowcy Citroenów C4 mogą zrezygnować z dywaników gumowych na rzecz delikatniejszych, bardziej eleganckich dywaników welurowych. Ich miękka struktura doskonale sprawdzi się w roli chroniącej wykładzinę przed piaskiem, kurzem, wodą opadową i wszelkimi innymi zabrudzeniami. Jednocześnie dzięki nim wnętrze auta będzie prezentowało się bardzo estetycznie i stylowo. Nasze dywaniki są idealnie dopasowane do podłogi Citroena C4, co sprawia, że w stu procentach zabezpieczają całą jej powierzchnię. Produkty sprzedawane są w różnych zestawach, dlatego można z łatwością dobrać je do swoich potrzeb. Każdy dywanik welurowy jest starannie wykończony i obszyty lamówką skórzaną, bądź materiałową. Posiadamy różne warianty dywaników z kolorowym obszyciem lub barwnym akcentem w postaci kolorowej nitki. Warto dopasować je do auta pod kątem tapicerki, aby całość prezentowała się spójnie i estetycznie. Do zestawów dodawane są również specjalne stopery zapobiegające przesuwaniu się dywaników.