Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dywaniki samochodowe Citroen C5 - gumowe i welurowe

  Citroen C5 po raz pierwszy został zaprezentowany w grudniu 2000 roku. Samochody osobowe klasy średniej produkowane były przez francuską markę w latach 2001-2017. W naszym sklepie nabyć można dywaniki samochodowe dedykowane właśnie dla tego modelu. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w tej kategorii sprostają oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych. Współpracujemy bowiem wyłącznie z najlepszymi producentami, którzy są gwarancją wysokiej jakości. Nasze propozycje to produkty certyfikowane, które spełniają wszystkie obowiązujące normy i standardy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej rozbudowanej oferty. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas produkt idealnie odpowiadający jego potrzebom i oczekiwaniom.

  Dywaniki gumowe - Citroen C5

  W tej kategorii naszego sklepu znaleźć można dywaniki do samochodów Citroen C5 wykonane ze stuprocentowej gumy lub wysokiej jakości elastometru plastycznego. Nasi klienci nie muszą obawiać się nieprzyjemnego zapachu, jaki będzie wydzielany przez tego rodzaju dywaniki. Wszystkie oferowane przez nas propozycje są bowiem bezwonne lub wydzielają delikatny zapach wanilii. Wszystkie dywaniki do Citroen C5 znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane z należytą starannością. Są one odporne na odkształcenia, wahania temperatur i inne zmienne czynniki atmosferyczne. Wszystkie dywaniki posiadają delikatnie podwyższone ranty, które chronią przed wydostawaniem się zanieczyszczeń poza obszar produktu. W ten sposób cały samochód jest zabezpieczony przed zabrudzeniami. Dywaniki również same w sobie są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy kilka nieskomplikowanych działań, aby przywrócić im ich pierwotny wygląd. Produkty te są idealnie dopasowane do podłoża i idealnie do niego przylegają. Dzięki temu zapewniają one wysoki poziom komfortu w trakcie użytkowania. Wszystkie dywaniki dedykowane do samochodów Citroen C5 sprzedajemy w kompletach, które zawierają cztery sztuki i niezbędne elementy potrzebne do montażu.

  Dywaniki welurowe - Citroen C5

  Dywaniki welurowe to alternatywa dla gumowych propozycji. Są one wykonane z wykładziny polipropylenowej. Podobnie jak gumowe rozwiązania, są one idealnie dopasowane do kształtu podłoża, dzięki czemu nie przesuwają się w trakcie jazdy, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo kierowcy. Dywaniki te są odporne na działanie czynników zewnętrznych i wahania temperatur. Posiadają pod spodem specjalny podkład, który eliminuje ryzyko przesuwania się produktu po powierzchni. Dywaniki te mają skórzane obszycia, dzięki którym produkt nie strzępi się i nie psuje przedwcześnie. Produkty te są łatwe w utrzymaniu czystości. Sprzedajemy je w komplecie wraz ze stoperami i rzepami.