Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe, Fiat Croma - funkcjonalność

Posiadanie auta w dzisiejszych czasach jest wyrazem niezależności, komfortu oraz bezpieczeństwa. Aby samochód dobrze się prowadziło, każdy kierowca powinien zadbać zarówno o okresowe serwisowanie, jak i estetyczny wygląd wnętrza. Elementy dekoracyjne z powodzeniem mogą współgrać z funkcjonalnością - dywaniki samochodowe są tego dobrym przykładem. W naszym sklepie znajdziesz idealny produkt dla Twojego Fiata Croma.

Niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę w użytkowaniu auta pełnią odpowiednie dywaniki. Niestety, samochody znoszą codziennie wiele zanieczyszczeń spod podeszew butów, tak więc gumowy produkt znacząco ułatwia sprzątanie. Zwłaszcza podczas zimy i jesieni podłoga auta jest narażona na zawilgocenie oraz błoto. Dedykowane dywaniki wprowadzają do wnętrza większy ład oraz ograniczają przedostawanie się możliwych zabrudzeń i nieczystości poza ich obręb. Nikt nie lubi przebywać w brudnym aucie - zwłaszcza w swoim. Funkcja ochronna jest równie istotna, ponieważ dywaniki osłaniają podłogę, chroniąc m.in. przed wilgocią, piachem oraz wszelkimi zabrudzeniami. Ich konsekwencją może być nie tylko nieprzyjemny zapach, ale i korozja, a nawet przedostanie się wody do instalacji w przypadku wystąpienia nieszczelności.

Dywaniki - Fiat Croma

Umycie gumowych dywaników zajmuje znacznie mniej czasu, a ponadto oddala konieczności odkurzania wewnątrz podczas każdego czyszczenia. Dzięki specjalnej budowie wystarczy wytrzepać cały brud i odłożyć dywaniki na miejsce. Gdy zabrudzenia są większe, ich materiał pozwala na bezproblemowe czyszczenie bez konieczności czasochłonnego suszenia czy prania oraz dodatkowych kosztów. Do mycia wystarczy woda, ewentualnie preparat czyszczący, szczotka lub szmatka.

Dywaniki są dopasowane do konkretnego modelu, dlatego będą idealnie pasować swoim rozmiarem bez konieczności przycinania lub nieestetycznych zagięć. Jest to ważne dla komfortu jazdy - podwinięte dywaniki mogą być powodem poważnych wypadków. Gdy mowa o wyglądzie, nie sposób pominąć wizualnych aspektów wyposażenia samochodu. Stare, zniszczone gumowe dywaniki wywierają wpływ na całokształt oraz niezwykle rzucają się w oczy. Aby odpowiednio dbać o schludny wygląd auta, zadbany i porządny produkt jest niezbędny.

Dywaniki do Fiata Croma znajdujące się w naszej ofercie to produkty cechujące się wysoką jakością wykonania, a także zastosowanych materiałów. Z powodzeniem potowarzyszą Ci długimi latami, pozostawiając auto czyste.