Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Gumowe dywaniki samochodowe cieszą się obecnie dużą popularnością. Oprócz dywaników dla pasażerów, na rynku obecne są dywaniki gumowe do bagażników samochodowych. Ich wyczyszczenie nie wymaga większego wysiłku, łatwo można je zginać, dzięki czemu doskonale dopasowują się do powierzchni, pełnią funkcję ochronną przed uszkodzeniem tapicerowanych elementów pojazdu. Laserowy pomiar w czasie produkcji zapewnia dokładne dopasowanie maty do przestrzeni bagażnika. W asortymencie naszego sklepu znajdują się dywaniki gumowe bagażnikowe, przeznaczone do samochodów marki Ford Mondeo.

W zależności od wybranego typu Forda Mondeo, dysponujemy następującymi produktami, odpowiednio dopasowanymi do modelu:

Dywaniki gumowe do bagażników modelu Ford Mondeo:

- Ford Mondeo V od 2015 (standard)

- Ford Mondeo V kombi do 2014 wersja z kołem dojazdowym (niepełnowymiarowe)

Dywaniki gumowe do bagażników modelu Ford Mondeo MK5:

- Ford Mondeo MK5 kombi od 2015

- Ford Mondeo MK5 sedan od 2015

Gumowe dywaniki do samochodów marki Ford Mondeo MK V zarówno do modelu sedan, jak i kombi wykonane są z TPE, czyli termoplastycznych elastomerów. Główny składnik mieszanki - LDPE (polietylenu o niskiej gęstości) wykazuje niską przenikalność dla pary wodnej, dzięki czemu ochrania podłoże bagażnika przed przenikaniem wilgoci. Maty zawierające LDPE są natomiast przepuszczalne dla gazów takich jak tlen, czy dwutlenek węgla, dzięki czemu nie gromadzą i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Dywaniki samochodowe wykonane z LDPE charakteryzują się odpornością na niskie temperatury, sole, kwasy i liczne chemikalia, które często przewozimy w bagażnikach, na wypadek awarii samochodu lub konieczności dolania któregoś płynu.

Termoplastyczne tworzywa zapewniają elastyczność gumowych dywaników i zachowują te właściwości w szerokim zakresie temperatur. Materiał gumowy jest odporny na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Maty są w pełni ekologiczne, istnieje możliwość poddania ich recyklingowi.

Gumowe dywaniki bagażnikowe dla samochodów Ford Mondeo MK5 posiadają czarne, matowe wykończenie, które doskonale pasuje do wnętrza bagażnika. Wysokie ranty (ok 5 cm) sprawiają, że zbrudzenia nie wysypują się poza brzegi maty, a jednocześnie można je wydobyć tak, by nie wysypały się w czasie wyciągania do wnętrza bagażnika. Ułatwia to zachowanie porządku w bagażniku. Dodatkowo dywaniki zostały dopasowane pod fabryczne haki bagażnika i idealnie wpasowują się do jego wnętrza.