Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki gumowe i welurowe - Saab

W wyposażeniu każdego auta powinno znaleźć się miejsce na komplet dywaników samochodowych po to, by chronić oryginalną tapicerkę samochodu przed brudem i zniszczeniem. Dywaniki do samochodów Saab, tak jak w przypadku innych marek dzielimy na welurowe oraz gumowe.

Nasze welurowe dywaniki samochodowe cechują się bardzo solidnym wykonaniem, dużą wytrzymałością oraz starannym wykończeniem. Trwałość to podstawa przy wyborze dywaników samochodowych, dlatego grubość materiału naszych dywaników do Saaba zaczyna się od 7 mm w standardowym wydaniu do 10 mm w zestawie premium, a całość umieszczona jest na gumowym podkładzie. Uważne i precyzyjne wykonanie dywaników samochodowych do Saaba przekłada się na niemal idealne dopasowanie do podłogi danego modelu. Zabezpieczenie dywaników przed przesuwaniem się w czasie jazdy umożliwia zamontowanie stoperów, które są dołączone do każdego zestawu, a założenie ich w Saabie jest banalnie proste. Zamocowanie naszych dywaników samochodowych do podłogi wydłuży dwukrotnie ich eksploatację. Staranne wykończenie, obszycie lamówką i efektowny czarny materiał dywaników sprawi, że Saab zyska bardzo dużo wizualnie. Dywaniki welurowe do samochodu Saab spełniają wszystkie wymogi, począwszy od estetyki wykonania, przystępnej ceny i niezwykłej funkcjonalności, kończąc na możliwości wieloletniego eksploatowania ze względu na dużą wytrzymałość dywaników.

Dywaniki gumowe do samochodów Saab sprawdzą się w deszczowe i zimowe dni, chroniąc tapicerkę naszego pojazdu przed wnikaniem wilgoci i zanieczyszczeń. Korytkowy kształt dywaników sprawia, że w łatwy sposób można się pozbyć wody i zabrudzeń. Nasze gumowe dywaniki samochodowe wykonane są z wysokiej jakości ekologicznych mieszanek TPE, dlatego są tak odporne na ścieranie i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Wysokiej jakości wykonanie i estetyczne wykończenie gumowych dywaników zapewni wysoki komfort użytkowania naszego Saaba. Są bardzo funkcjonalne i doskonale dopasowują się do podłogi samochodu. Powierzchnia dywaników pokryta jest specjalną powłoką antypoślizgową. Zastosowanie specjalnej mieszanki TPE w wykonaniu dywaników samochodowych powoduje, że zachowują one swoją elastyczność przy wszelkich zmianach temperatur i nie odstają od powierzchni podłogi samochodu. Tak jak w przypadku welurowych dywaników samochodowych komplet wyposażony jest w specjalne stopery umożliwiające przytwierdzenie dywanika do podłogi samochodu.

Zarówno wersja welurowa, jak i gumowa dywaników samochodowych do aut Saab znajdzie swoich zwolenników, gdyż oba rodzaje są wykonane z najwyższej jakości materiałów, podnoszą klasę, wrażenia estetyczne i funkcjonalność samochodu, a wybór pozostaje indywidualną fantazją kierowcy.