Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Przedstawiamy idealne do modelu Audi A4 B5 dywaniki samochodowe w dwóch rodzajach: gumowe i welurowe.

Gumowe – bardzo dobrze przylegają do podłogi auta. Wykonane w 100% z gumy najwyższej jakości, bez żadnych domieszek. Są bardzo trwałe, nie zużywają się szybko, to dywaniki na lata. Zmiana temperatury nie powoduje ich deformacji, wciąż zachowują swoją elastyczność. Nie wydzielają nieprzyjemnego, gumowego zapachu, a przyjemną woń wanilii, co przyczynia się do komfortowej jazdy, szczególnie dla osób wyczulonych na bodźce zapachowe. Istotną zaletą dywaników jest rant o wysokości 1 cm, dzięki któremu wszelkie zabrudzenia (płynne i „suche”, które się na nich znajdą, nie wychodzą poza obszar dywanika i można łatwo je zebrać i wyrzucić). Są bardzo estetycznie wykonane, przez co przyjemne dla oka. Ponadto – łatwe do czyszczenia. Idealne przyleganie do powierzchni podłogi zapewniają dywanikom gumowe golce, które przytrzymują dywanik przed przesuwaniem. Są praktyczne, nie przepuszczają wody, wilgoci, łatwo zmywalne w bezdotykowych myjniach samochodowych. W zestawie znajdują się 4 sztuki.

Jeżeli komuś z pewnych względów nie odpowiadają dywaniki gumowe, mamy do zaoferowania także welurowe, które są dobrą propozycją dla miłośników bardziej subtelnej powierzchni pod stopami kierowcy i pasażerów. Są one równie estetyczne jak gumowe, jednak niektórzy wybierają właśnie welurowe jako bardziej przyjemne w wyposażeniu auta. W przypadku tych dywaników istnieje 100% gwarancja na to, że zapach gumy, nawet niewielki, nie pojawi się. Poza tym materiał, z którego są wykonane, czyli welur nie nagrzewa się. Są przyjemne w dotyku podobnie jak dywany, które posiadamy w domu. Welur bardzo łatwo można wyczyścić, w przypadku jakiegoś zabrudzenia. Najlepiej robić to specjalnymi kosmetykami samochodowymi przeznaczonymi do czyszczenia tego rodzaju materiału albo na sucho, szczotką, jeżeli zabrudzenia są niewielkie, nie wymagają aplikowania w fakturę dywanika środków chemicznych. Dywaniki są idealnie dopasowane do kształtu podłogi naszego samochodu, koloru czarnego, wykonane z wykładziny polipropylenowej, która ma grubość 7 mm. Dywaniki posiadają podkład gumowy, obszyte są czarno-niebiesko lamówką. W zestawie znajdują się 4 sztuki.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo dywaniki wykonane z gumy, czy z weluru, na pewno będziecie zadowoleni. Obie wersje dywaników są praktyczne, mocne, idealnie dostosowują się do wnętrza auta, zapewniając, tym samym przyjemy wystrój i miłą atmosferę podczas jazdy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić dwie wersje: gumowe i welurowe. Pierwsze są dobrą propozycją na porę jesienno-zimową, a drugie wiosenno-letnią.